П`ятниця, 29.03.2024, 13:58

Головна » 2015 » Грудень » 3 » Відбулася творча лабораторія майстрів та методистів РБК з декоративно ужиткового мистецтва
З метою сприяння розвитку традиційних та сучасних видів декоративно-ужиткового мистецтва, обміну досвідом та підвищення майстерності учасників обласного творчого об’єднання «Дивосвіт», відбулася творча лабораторія майстрів та методистів РБК з декоративно ужиткового мистецтва.

Відкрила творчу лабораторію директор обласного Центру народної творчості Пращур В.С.

Були розглянуті питання стану розвитку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва в області, історія традиційного народного мистецтва лозоплетіння та проведення практичних занять з виготовлення виробів у даній техніці.

А на практичному занятті було представлено виготовлення виробів у техніці гарячого валяння та проведено майстер-клас по виготовленню топіарію та іграшок в техніці сухого валяння.

Категорія: Новини культури | Переглядів: 876 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0