Четвер, 02.05.2024, 12:39

Головна » 2014 » Серпень » 2 » Відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу "Знам’янчанин року - 2014"

Щорічне відзначення кращих представників різних галузей у тринадцяти номінаціях засновано керівництвом міста з метою відзначення та стимулювання осіб, які досягли високого професіоналізму і значних успіхів у виробничій, науковій, державній, творчій та інших сферах діяльності, зробили вагомий внесок у соціально – економічний та культурний розвиток нашого міста.

Щорічний міський конкурс "Знам'янчанин року" можна назвати найбільшим надбанням та скарбом міської ради. Адже саме 2008 рік став роком народження конкурсу.

За шість років було визначено найкращих представників нашого рідного міста, які представляють різні підприємства, установи та організації.
1 серпня поточного року, на урочистому нагородженні, було згадано всі досягнення лауреатів премії "Знам’янчанин року-2014", на їхню адресу сказано багато теплих слів. Урочисту церемонію відкрив міський голова Ігор Крижановський , який у вітальному слові зазначив:

«У нашому місті з 2008 року започатковано проведення щорічного конкурсу «Знам’янчанин року», що базується на одвічних гуманістичних цінностях - утвердження національної гідності, глибокої поваги до Людини-творця, будівничого, патріота. Цей конкурс вже встиг стати важливою подією в житті міста.

За цим дійством, яке сьогодні відбуватиметься на цій сцені - стоїть наполеглива й невтомна праця колективів, спеціалістів, професіоналів своєї справи, окремих людей трудівників.

З метою відзначення переможців конкурсу «Знам’янчанин року – 2014 » - враховуючи всі напрямки роботи соціально - культурної сфери діяльності міста – було затверджено 13 номінацій, у яких за критеріями оцінки визнано переможців.

До нагородження будуть представлені знам’янчани, які внесли вагомий вклад у розвиток міста та слугують прикладом для наслідування. Їх імена сьогодні будуть озвучені у цій залі.
Переконаний, що їх професіоналізм, сумлінна праця слугуватимуть і надалі закріпленню змін на краще у нашому місті, зростанню добробуту громадян, розвитку культурних цінностей, позитивним соціальним зрушенням.
Я хочу побажати переможцям цьогорічного конкурсу нових ідей, втілення їх у життя, вагомих трудових успіхів, енергії та сповнення задумів» .

Цікавою родзинкою свята став незвичний дарунок всім переможцям конкурсу від молодої, креативної, винахідливої майстрині нашого міста Лисак Кристини Леонідівни. Яка своїми, ще зовсім юними руками, творить дійсно дива.

Готуючи конкурс «Знам’янчанин року-2014», оргкомітет за відповідними критеріями визначив переможців у 13-ти номінаціях, які були нагороджені кубками «Ніка» та дипломами Знам’янської міської ради.

Участь у заході взяли: міський голова І.Крижановський, народний депутат України О.Єдін, секретар міської ради Н.Адамович, керуюча справами міськвиконкому Л.Меренкова, селищний голова смт.Знам’янка Друга С.Філіпенко, переможці конкурсу «Знам’янчанин року» минулих років, представники підприємств, установ, організацій міста.

Переможцями конкурсу "Знам’янчанин року - 2014" стали:

Підприємець року – Мороз Анатолій Павлович, голова ФГ "Мороз А. П."

Професіонал року у сфері освіти – Воловик Наталія Віталіївна, вчитель початкових класів ЗШ І – ІІІ ст. № 6

Професіонал року у сфері культури – Івасенко Сергій Володимирович, директор дитячої музичної школи ім. М. В. Лисенка
Професіонал року у сфері спорту – Хрипта Андрій Іванович, спортсмен – велосипедист ДЮСШ

Професіонал року у сфері медицини – Жуган Едуард Леонідович, директор КП "Знам'янська бальнеологічна лікарня" Кіровоградської обласної ради