Четвер, 25.04.2024, 18:48

Головна » 2017 » Серпень » 23 » Відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.
Відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.
Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України відбулася сьогодні біля приміщення виконавчого комітету Знам’янської міської ради. У ній взяли участь керівництво міста, ветерани АТО, представники установ, підприємств, організацій міста, депутати міської ради, члени виконавчого комітету,політичних партій, помічник-консультант Народного депутата України А.Іщенко громадськість та молодь міста.
Міський голова Сергій Іванович Філіпенко привітав учасників церемонії зі святом та у своєму виступі наголосив: «Український прапор – це наш історичний дух, це – вічно жива пам’ять про героїчне минуле, це – гордість, слава і велич нації.
Сьогодні кращі сини українського народу на сході країни віддають свої життя за те, щоб
прапор нашої держави міг вільно майоріти над усією її територією. У цей святковий день бажаю всім мудрості, патріотизму і взаємної поваги. Зробимо все можливе, щоб майбутні покоління виросли гідними громадянами нашої України! Нехай завжди гордо розвівається над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу!»
Під звучання Державного Гімну України було піднято Державний Прапор України. Право підняття синьо-жовтого стяга було надано учаснику АТО Віктору Берлову та міському голові Сергію Філіпенку.
Цього ж дня було вручено нагороди Кіровоградської обласної ради та Знам’янської міської ради кращим представникам різних
галузей господарства, культури, освіти, охорони здоров'я, трудових колективів, військовослужбовцям за внесок у розвиток Української держави.
Музичними номерами усіх привітали Вероніка Запісочна та Руслан Павловський, зразковий дитячий танцювальний колектив «Веселка» (кер. Т.Часник). Окрасою свята стали дівчата та хлопці – українці, вихованці міського Палацу культури, в руках яких майоріли жовто-блакитні повітряні кульки.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 729 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 3.7/7