Понеділок, 13.05.2024, 21:20

Головна » 2012 » Лютий » 23 » Відбулася урочиста козацька рада по відзначенню нагородами найкращих козаків
Відбулася урочиста козацька рада по відзначенню нагородами найкращих козаків

12         З нагоди Дня Захисника Вітчизни 23 лютого 2012 року у залі засідань міськвиконкому відбулася урочиста козацька рада по відзначенню медалями "Захиснику Вітчизни", орденами "Слави" та "Георгія Непереможного", Універсалами Знам'янською районною організацією "Окремий Чорноліський курінь імені козака Мамая Бугогардівського округу Українського козацтва" (отаман Мазуренко Віктор Іванович) кращих козаків.

12         У проведенні козацької ради взяли участь міський голова І.Крижановський, отаман Центрального козацького округу м.Кіровограда громадської обласної організації Карпов Валентин Євгенович, представники Лінійного відділу міліції ст.Знам'янка та усіх сотен округу Українського козацтва.
З привітальним словом до всіх присутніх звернувся міський голова, побажав козацького здоров'я, добробуту, закликав до тісної співпраці у вихованні підростаючого покоління. В свою чергу отаман Мазуренко Віктор Іванович підвів підсумки роботи даного козацького округу, ознайомив з планами на майбутнє. Після чого відбулося урочисте вручення нагород.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 632 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0