Понеділок, 28.11.2022, 14:52
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2017 » Серпень » 10 » Відбулась зустріч з ветеранами-залізничниками.
14:05
Відбулась зустріч з ветеранами-залізничниками.
З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін до постанови № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діє оновлена програма житлових субсидій.
Відповідно до внесених змін, органи соціального захисту населення проводять перепризначення субсидій на наступний рік та розраховують її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.
У рамках проведення роз’яснювальної роботи щодо змін у чинному законодавстві спеціалістами управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому 10 серпня проведена зустріч з ветеранами-залізничниками. Начальник управління А.Волошина та начальник відділу прийому громадян та прийняття рішень О.Грудніцька ознайомили присутніх з найбільш важливими змінами та відповіли на численні запитання. 
Увага зібрання була зосереджена на тому, що спеціалісти управління соціального захисту населення провели звірку з підприємствами-надавачами житлово-комунальних послуг на наявність (відсутність) у отримувачів житлової субсидії заборгованості з оплати послуг. Було наголошено на тому, що при наявності заборгованості субсидія на наступний строк не призначається. Якщо протягом двох місяців з дати інформування про непризначення субсидії громадянин документально підтвердить сплату заборгованості або укладе договір про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку - з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору. 
Також, відповідно до внесених змін, після закінчення опалювального сезону невикористана сума житлової субсидії повертається підприємством – надавачем ЖКП до державного бюджету на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидії. Частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ "Укрпошта" на підставі списків таких осіб, які вже надані підприємствами - виробниками/виконавцями послуг з газо-, електропостачання управлінню соціального захисту населення та в яких зазначена сума невикористаної субсидії. Виплата частини невикористаної субсидії розпочнеться управлінням СЗН на підставі особистої заяви одержувача з 1 вересня поточного року.
На даний час продовжується прийом заяв на повернення частини невикористаної суми субсидії. Заяви приймаються в приміщеннях управління за адресами: м. Знам'янка, вул. Михайла Грушевського, 17 та вул. Глібка, 28.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 697 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 3.7/3

Кировоград: новости и сайты