Понеділок, 06.05.2024, 07:19

Головна » 2013 » Квітень » 30 » Відбулись урочистості з нагоди 95-річчя з дня заснування громадської організації на території України - Товариства Червоного Хреста

12         30 квітня в приміщенні територіального центру відбулись урочистості з нагоди 95-річчя з дня заснування громадської організації на території України – Товариства Червоного Хреста
Нагадаємо, що червонохресний рух бере свої витоки ще з кінця XVIII століття. Наразі Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця нараховує мільйони прихильників у майже 190 країнах світу. Діяльність унікальної міжнародної спільноти ґрунтується на засадах гуманності, неупередженості, нейтральності, незалежності, добровільності, єдності та універсальності. Ці принципи щиро та неухильно сповідує й українське Товариство Червоного Хреста. Нині червонохресний рух в Україні об’єднує понад 6,5 млн. членів. Основна мета Товариства – допомога державі в її гуманітарній діяльності.

12          Знам’янська міська організація насьогодні налічує майже 7 тисяч членів. Працює організація наполегливо над виконанням державних програм у сфері благодійництва – надає медико-санітарну та побутову допомогу вдома інвалідам, одиноким громадянам, матеріальну допомогу малозахищеним верствам населення. Систематично проводяться акції милосердя, благодійні лотереї, ярмарки.
Міський голова Ігор Крижановський привітав присутніх зі святом. «Організація Товариства Червоного Хреста України з`явилась на теренах Знам’янщини 17 років тому. Добровільна гуманітарна громадська організація добре відома самотнім хворим, інвалідам, ветеранам війни та праці, тяжкохворим міста Знам’янки, які не можуть вийти за межі своїх домівок. Патронажні сестри, волонтери організації дарують надію, повертають до життя своїх підопічних. Щиро вітаємо вас із ювілеєм. Бажаємо міцного здоров’я, терпіння у виконанні благородної справи, яку ви робите щодня», – сказав Ігор Борисович.
Міський голова нагородив грамотою за сумлінне виконання громадських обов’язків, вагомий внесок у вирішення питань соціального захисту населення міста, активну громадянську позицію та з нагоди 95-річчя створення Товариства Червоного Хреста України голову Знам’янської міської організації Товариства Червоного Хреста України Тетяну Степанівну Котинську.

12          Привітала присутніх зі святом і голова Знам’янської міської організації Товариства Червоного Хреста України Тетяна Степанівна Котинська.
«За роки обслуговування стаємо для хворих більш ніж співробітниками Товариства Червоного Хреста. Вони чекають на нас, діляться своїми почуттями, болем. Прив’язуємося і ми до них. Знаємо їх уподобання, бажання. Вони стають нам майже рідними людьми», – поділилась Тетяна Степанівна з присутніми.
Наприкінці урочистостей відбувся святковий концерт.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 908 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0