Користувачів: 0

Інформаційний портал

Відео про місто

Корисні посилання

Головна » 2014 » Квітень » 15 » Відбулися міські змагання з військово – спортивного п’ятиборства
08:13
Відбулися міські змагання з військово – спортивного п’ятиборства
12
  На базі Знам’янського міського спортивно – технічного клубу Товариства сприяння обороні України проводилися міські змагання з військово – спортивного п’ятиборства серед вихованців навчальних закладів та військово- патріотичних клубів та об’єднань міста, присвячені 70-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
   Під час урочистого відкриття молодих спортсменів привітали організатори та головні судді змагань директор Знам’янського МСТК ТСОУ В. Колебіденко, голова Знам’янської районної Спілки ветеранів Афганістану В.Углов та заступник голови Знам’янської міської Спілки ветеранів війни в Афганістані Мазур О.Г.
  Організатори змагань ставили на меті патріотичне виховання молоді шляхом пропагування серед молоді здорового способу життя, популяризації занять фізичною культурою і спортом та служби в лавах Збройних Сил України. Та, крім зазначеного, це були відбіркові змагання, і кращі спортсмени будуть представляти наше рідне місто на Відкритому чемпіонаті області з п’тиборства, що відбудеться через тиждень.
12Представники восьми команд, серед яких була і команда дівчаток, змагалися у п’яти видах:
• неповний розбір та складання автомата АК – 47;
• спорядження магазину автомата АК – 47;
• стрільба з автомата АК-47;
• спортивне метання ножів;
• метання гранати на точність.
У підсумку найвправнішим у розборі та складанні автомата став представник команди ТСО України Воєвідко Дмитро, якому вдалося виконати це складне завдання за 22 секунди. На другому місці - теж учасник команди ТСОУ Татарин Владислав із результатом 25 секунд, а третє місце посів учень ЗШ № 4 Песчурненков Іван (26 секунд).
Найкращими у спорядженні магазину автомата АК-47 були: Бурлака Сергій (ЗШ №1 ім. Т.Шевченкка) – І місце, Коваленко Віктор та Песчурненков Іван (ЗШ №4) – ІІ та ІІІ місця відповідно.
Назарій Іванов (ЗШ №3) та Воєвідко Дмитро (ТСОУ) стали переможцями у спортивному метанні ножів, на ІІ місці все той же Песчурненков Іван (ЗШ№4), на ІІІ – Оленіна Наталія (ЗШ №6).
Найвлучнішим під час метання гранати став Кадигроб Михайло (ЗШ №3), ІІ місце – Боднар Сергій (ЗШ №4), на ІІІ місці - Стрюченко Заріна (команда дівчаток «Авангард»).
Оленін Олександр (ЗШ №6) переміг під час стрільби з автомата АК-47, ІІ місце розділили двоє учасників – Карачун Максим (ТСОУ) та Песчурненков Іван (ЗШ №4), а от ІІІ місце з однаковою кількістю балів зайняли Боднар Сергій (ЗШ №4), Яцечко Сергій та Рябуха Владислав (ЗШ №1).
12  Всі переможці були нагороджені грамотами Знам’янського МСТК ТСОУ та медалями.
  Щиру подяку за багаторічну співпрацю, сприяння розвитку патріотичного виховання молоді та оборонно – прикладних видів спорту в місті Знам’янці висловив директор Знам’янського МСТК ТСОУ Колебіденко В.О. викладачам предмету «Захист Вітчизни» в школах міста Міщенку М.М. (ЗШ № 4), Каганкову П.А. (НВК «Знам’янська ЗШ І - ІІІ ст. № 2), Григор’єву А.М. (ЗШ № 6), Хандусенку А.Г. (ЗШ № 3), Бойченку В.Д. (ЗШ № 1).

І.І. Іваненко, заступник директора
Знам’янського МСТК ТСО України
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1049 | Додав: Zagor | Рейтинг: 5.0/1

Кировоград: новости и сайты