Середа, 24.04.2024, 12:14

Головна » 2016 » Травень » 23 » Відбулися навчально-польові заняття
Відбулися навчально-польові заняття
12На виконання Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», з метою якісного виконання навчальної  програми та практичного закріплення знань, вмінь і навичок учнів  з предмету «Захист Вітчизни» на виконання наказу начальника відділу освіти  Виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 05 травня 2016 року №153 «Про проведення   навчально-польових занять з учнями 11-х класів в 2016 році з  16  травня 2016 року на базі міського спортивно-технічного клубу товариства сприянню обороні України (МСТК ТСО України) проведені   навчально-польові  заняття  за програмою (18 годин) .

Учасників занять привітали військовий комісар підполковник ЗС України А.В.Чижма, начальник відділу освіти Л.Грекова,  головний спеціаліст відділу освіти Мурга В. М., директор Знам’янського МСТК ТСОУ В.Колебіденко. Активну участь в організації і проведенні практичних занять взяли заступники військового комісара - майор ЗС О.В Курильний, ст.лейтенант Д.П Дудник.                       12

Практичну допомогу в вивченні бойової зброї надав начальник ВП ГУНП підполковник поліції А.В Бензар. Заняття з вогневої підготовки  провели заступник директора ТСОУ Б.В Колебіденко та заступник голови міського координаційного центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді «Патріот» А.В Мазур.12
 Відповідно рекомендацій  управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА заняття  з основ медичних знань проведені  на базі КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка»  за активної участі і підтримки керівника закладу Л.Б Полежай.

За високі досягнення при проведенні навчально-польових  занять учні ЗНЗ  були нагороджені грамотами Знам’янського МСТК ТСОУ.

Начальник відділу освіти Л.Грекова висловила щиру подяку за багаторічну співпрацю, сприяння розвитку патріотичного виховання молоді закладів освіти голові міського координаційного центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Знам’янки «Патріот»,  директору  Знам’янського МСТК ТСОУ Колебіденко В.О., офіцерам військового комісаріату, а також викладачам предмету «Захист Вітчизни» закладів освіти: Міщенку М.М. (ЗШ І-ІІІ ступенів № 4),  Бойченку В.Д. (ЗШ І-ІІІ ступенів № 1), Григор’єву А.М. (ЗШ І-ІІІ ступенів №6).

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 915 | Додав: zinkovskayai | Рейтинг: 5.0/5