Середа, 08.05.2024, 15:18

Головна » 2012 » Серпень » 13 » Відбулися призначення у кадровому складі міськвиконкому
Відбулися призначення у кадровому складі міськвиконкому
12      17 липня 2012 року розпорядженням міського голови призначена головним спеціалістом служби у справах дітей Зажурило Оксана Василівна.
Зажурило Оксана Василівна, 03.12.1985 року народження. У 2007 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка та здобула кваліфікацію вчителя англійської мови і зарубіжної літератури.
23 липня 2012 року розпорядженням міського голови призначена головним спеціалістом відділу прийому громадян та прийняття рішень управління праці та соціального захисту населення Комайгородська Наталія Петрівна.
Комайгородська Наталія Петрівна, 10.09.1988 року народження. У 2011 році закінчила Кіровоградський національний технічний університет та здобула кваліфікацію магістра з обліку і аудиту.
01 серпня 2012 року розпорядженням міського голови призначена головним спеціалістом відділу прийому громадян та прийняття рішень управління праці та соціального захисту населення Мамрієва Ольга Василівна.
Мамрієва Ольга Василівна, 02.09.1978 року народження. У 2007 році закінчила Кіровоградський інститут комерції та здобула кваліфікацію спеціаліста з „Обліку і аудиту”.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 800 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0