Вівторок, 30.04.2024, 20:09

Головна » 2014 » Січень » 22 » Відбулися урочистості до Дня Соборності Україн
Відбулися урочистості до Дня Соборності Україн
12 Двадцяте століття залишило нам у спадок величні події, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності. До таких належить і те, яке вшанували знам'янчани сьогодні, 22 січня 2014 р.

Урочистості з нагоди Дня Соборності України відбулися у залі засідань виконавчого комітету Знам'янської міської ради. Розпочався захід традиційно – з Гімну України. Вшанувати свято української єдності прийшли представники міської влади, представники трудових колективів, підприємств, установ міста, громадських, ветеранських, молодіжних організацій.

Зокрема, були присутні : міський голова І.Крижановський, секретар міської ради А.Тесленко, керуюча справами міськвиконкому Н.Тесленко. Звертаючись до присутніх міський голова І.Крижановський у своїй промові зазначив: «Для України, однією з найважливіших дат в історії є 22 січня – День Соборності та Свободи!

12В цей день відбулось об’єднання століттями відірваних одна від одної частин України – Західноукраїнської Народної республіки та Наддніпрянської України.

Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців, символізує собою єдність українських земель та незламність духу українського народу.
День Соборності України є ще одним нагадуванням, що ми – єдина держава, єдиний народ з реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.

Президент України закликає спільними зусиллями влади і громади зміцнювати єдність народу, будувати сильну державу, яка посяде гідне місце серед світових лідерів.

Саме тому, ми повинні цінувати і оберігати єдність нашої держави та зробити все для її процвітання.
Гортаючи сторінки нашої держави, приходить велике розуміння того, скільки людей віддали своє життя за те, щоб нині ця земля вільно дихала, щоб люди, народжені тут, були щасливими господарями своєї землі. Адже свобода, незалежність – найцінніший дарунок!

І тільки спільними зусиллями ми зможемо збудувати таку країну, якою будуть пишатися наші нащадки.

Бажаю Вам злагоди, добра та гордості за нашу Вітчизну! Нехай все задумане на користь та благо нашої країни буде успішно реалізоване.

Після урочистої частини відбулося покладання квітів до пам'ятника Великому Кобзарю.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 821 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/3