Понеділок, 20.05.2024, 05:09

Головна » 2012 » Листопад » 2 » Відбулися урочистості, присвячені Дню працівника соціальної сфери
Відбулися урочистості, присвячені Дню працівника соціальної сфери

12         2 листопада 2012 року в залі міськвиконкому відбулися урочистості, присвячені Дню працівника соціальної сфери, в яких взяли участь трудові колективи управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду в місті Знам'янка та Знам'янському районі, міськрайонного центру зайнятості, дитячого будинку інтернату та Знам’янського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням, територіального центру соціального обслуговування населення, центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді. Включення Дня працівника соціальної сфери до календаря загальнодержавних свят – справедлива шана держави за працю благородних людей, сповнену гуманізму, любові і тепла. Адже, це зовсім нелегка справа-допомагати людям. Соціальні працівники щоденно піклуються про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагають їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

12          Міський голова І.Крижановський привітав з професійним святом працівників соціальної сфери міста: "Щиро та сердечно вітаю вас із професійним святом!
Ваші заслуги перед знам’янчанами воістину неоціненні. Ви допомагаєте працевлаштовуватися, забезпечуєте реалізацію пільг та надання адресних соціальних допомог, житлових субсидій найвразливішим верствам наших громадян.
Властиві вам якості – самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою жителів міста, яким ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні. Бажаємо вам здоров’я і наснаги, оптимізму і творчих здобутків, бажання працювати на благо людей!"

12          Кращим працівникам цих колективів, були вручені Почесні грамоти, подяки Знам'янської міської ради та квіти.
В числі кращих працівників, зокрема, є:
Компанієць Людмила Вікторівна, директор міськрайонного центру зайнятості;
Кривозуб Наталія Василівна, провідний спеціаліст відділу прийому та прийняття рішень управління праці та соціального захисту населення;
Саржевська Вікторія Володимирівна, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янського міськрайонного центру зайнятості;
Максимченко Наталія Миколаївна, фахівець із соціальної роботи центру соціальної служби сім’ї, дітей та молоді;
Головченко Надія Миколаївна, соціальний робітник територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів;
Разінков Анатолій Васильович, водій Знам’янського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням;
Стеблина Яна Володимирівна, сестра медична з лікувальної фізкультури Знам’янського дитячого будинку-інтернату;
Лукічов Олександр Вікторович, головний спеціаліст-економіст по роботі з роботодавцями відділу персоніфікованого обліку інформаційних систем та мереж управління Пенсійного фонду України в місті Знам’янка та Знам’янському районі;
Нельга Марина Олександровна, головний спеціаліст-юристконсульт Знам’янського міськрайонного центру зайнятості.
На завершення урочистостей відбувся святковий концерт.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 684 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0