Неділя, 12.05.2024, 21:32

Головна » 2012 » Січень » 26 » Відбулися засідання постійних комісій
Відбулися засідання постійних комісій

12         26 січня 2012 року відбулися засідання постійних комісій з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності (голова О.Смик); з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища (голова І.Качанов); з питань освіти, культури, охорони здоров'я та соціального захисту населення (голова В.Сиромятніков); з питань землекористування та будівництва (голова І.Савельєв); з питань бюджету та економічного розвитку міста (голова Л.Суслов); з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики (голова О.Антоненко).У роботі комісій взяли участь міський голова І.Крижановський, секретар міської ради А.Тесленко, перший заступник міського голови В.Джулай.

12          Спільне засідання комісій проводилось під головуванням голови постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики О.Антоненко. На розгляд комісії виносилися проекти рішень, в які були внесені зміни та доповнення. Також внесені зміни до проекту рішення "Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2011р. № 458 "Про міський бюджет на 2012 рік". Винесено на розгляд комісії проект рішення "Про затвердження програми економічного і соціального розвитку міста Знам'янка на 2012 рік".
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 633 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0