Понеділок, 25.10.2021, 04:06
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2016 » Липень » 13 » Відбулися засідання постійних комісій
08:10
Відбулися засідання постійних комісій
12
Під головування депутата міської  ради С.Кліпацького, за участі міського голови С.Філіпенка, секретаря міської ради Н.Клименко, першого заступника міського голова В.Загородньої, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів С.Гребенюка, керуючої справами (секретаря виконкому) І.Ратушної  відбулося засідання постійних комісій міської ради з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики ( гол. С.Кліпацький), постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту ( гол. Ю.Сопільняк) та постійної комісії з питань землекористування та будівництва (гол. О.Кузін).

На засіданні відбулося широке обговорення проектів рішень міської ради, що запропоновані, відповідно до розпорядження міського голови, для розгляду на черговій п’ятнадцятій сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання.
Під час розгляду проекту рішення «Про надання земельній ділянці площею 167576 кв.м по вулиці Героїв Чорнобиля між вулицями Галочкіна та Миру м.Знам’янка статусу парку відпочинку ім. Т.Г.Шевченка» депутати піднімали питання необхідності приведення зазначеної земельної ділянки до належного санітарного стану, залишення права за міською радою розпоряджатися даною територією, наявності документації на неї, відповідності вимогам щодо надання статусу «парку» тощо.

Під час розгляду проектів рішень щодо внеснення  змін та доповнень до Міських цільових програм, депутатами були отримані додаткові роз’яснення щодо цілей та потреб відповідно до яких вони вносяться.

Розглянули депутати і кадрові питання, що пропонуються до розгляду на черговій сесії міської ради, а саме: про дозатвердження персонального складу виконавчого комітету Знам’янської міської ради; про внесення змін до рішення міської ради від 22.04.2016р. №194 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради»; про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальника фінансового управління.
12

Присутні обговорили також проекти рішень «Про стан виконання рішень Знам’янської міської ради сьомого скликання за період з грудня 2015 року по червень 2016 року», «Про звернення депутатів Знам’янської міської ради сьомого скликання до Кабінету Міністрів України щодо перегляду коригуючих коефіцієнтів для розрахунку розміру витрат природного газу на потреби опалення», «Про звернення депутатів Знам’янської міської ради 7 скликання до Прем’єр-Міністра України, Міністра внутрішніх справ України, Регіонального Сервісного Центру МВС в Кіровоградській області» та інші питання.

За результатами розгляду комунальних питань також прийнято рішення щодо винесення на розгляд сесії проектів «Про внесення змін до п.2 рішення міської ради від 22.04.2016 року №175 «Про припинення комунальних підприємств «Ринокторгсервіс», «Знам’янська міська друкарня», «Знам’янське спеціалізоване міське комунальне підприємство «Ритуал», «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора №1» шляхом приєднання до комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг», «Про затвердження Статуту комунального підприємства «Знам’янській комбінат комунальних послуг» у новій редакції», «Про надання дозволу на безоплатну передачу обладнання дитячих майданчиків з балансу управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради на баланс комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг», «Про виключення з переліку об’єктів комунальної власності міста житлового будинку №1 по вул. Мусоргського», «Про виключення з переліку об’єктів комунальної власності міста житлового будинку № 57А по вул. Комарова», «Про виключення з переліку об’єктів комунальної власності міста житлового будинку № 28 по вул. Чайковського».

На засіданні постійних комісій міської ради були присутні та взяли участь в обговоренні депутати міської ради С.Кліпацький, І.Микуляк, Т.Макарова, С.Каратєєв, С.Лєвінте, С.Бойко, С.Бойчук, С.Лєвінте, О.Кузін, Н.Тишкевич, Р.Кондратьєв, Ю.Майборода, В.Озеряний, Н.Тесленко, керівники та спеціалісти структурних підрозділів апарату управління Знам’янської міської ради, які висловили свої думки та надали пропозиції щодо проектів рішень, які пропонуються до розгляду. 

Начальник відділу забезпечення 
діяльності міської ради Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 685 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.9/9

Кировоград: новости и сайты