Середа, 01.05.2024, 17:08

Головна » 2014 » Вересень » 29 » Відбулися змагання І етапу Кубка України з велокросу та Всеукраїнсьих змаганнях пам’яті М.Кодацького

Вже традиційно, наприкінці вересня, у Знам’янці відбувся І етап Кубка України та Всеукраїнські змагання з велокросу пам’яті М. Кодацького, С. Масловського та А. Залівчого.. Ось і у ці вихідні велосипедисти з різних куточків України виборювали нагороди.

Організатор велокросу – тренер С.М.Кошевий, докладає чимало зусиль, для того, щоб змагання проходили на високому рівні. А спонсори та ініціатори заходу, родина Кодацьких, завжди піклуються про те, щоб переможці змагань отримали гідні винагороди, кубки та медалі.

Тож змагання вкотре дають змогу велосипедистам не лише продемонструвати свої спортивні якості, а й увічни та вшанувати пам’ять хлопців, що були віддані улюбленому виду спорту. Доречі, за ініціативою С.Кошового, у змаганнях цього разу брали участь і наймолодші спортсмени, 2003-2005 років народження.

Урочисте нагородження переможців відбулося 28-го вересня біля дитячої спортивної школи. Начальник відділу молоді та спорту Знам’янського міськвиконкому Р.Ладожинська, та директор ДЮСШ Є.Гавришевський привітали учасників і переможців змагань, побажали наступних перемог і досягнень та вручили кубки, медалі, грамоти.

Сподіваємося зустрітися із спортсменами вже навесні, на Всеукраїнських змаганнях з велоспорту, присвячених Дню Перемоги

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 772 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2