Четвер, 02.05.2024, 23:32

Головна » 2013 » Жовтень » 29 » Відбулися змагання зі швидкісного маневрування автомобілем (фігурного водіння)
Відбулися змагання зі швидкісного маневрування автомобілем (фігурного водіння)

Знам’янські автомобілісти гідно відсвяткували День автомобіліста і дорожника! 27 жовтня 2013 року на базі Знам’янського міського спортивно- технічного клубу Товариства сприяння обороні України відбулися змагання зі швидкісного маневрування автомобілем (фігурного водіння).

Цей захід ініціював Знам'янський міський спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України, при сприянні відділу молоді та спорту Знам’янського міськвиконкому.

Свято розпочалося з урочистого шикування та привітання Знам’янського міського голови І.Б.Крижановського. Ігор Борисович відмітив, що такі змагання стали вже традиційними у місті. Вони стають дедалі популярнішими серед автолюбителів, сприяють розвитку бажання вдосконалювати свої водійські навички, створюють позитивний імідж навчального закладу ТСО України, директором якого вже багато років є В.О. Колебіденко. Тут всі бажаючі можуть не тільки вивчити Правила дорожнього руху, а й оволодіти навичками водіння транспортним засобом.

Цього року свої вміння випробовували 12 учасників. Водії вправно долали перешкоди, чітко виконували складні елементи вправ, перевіряли свої навички віртуозного водіння автомобілем.

За результатами змагань І місце виборов В.М.Чиплик, на ІІ місці Д.М.Хороленко ІІІ місце зайняв В.П.Стариченко. Всі переможці були нагороджені грамотами Знам’янської міської ради та цінними подарунками Знам’янського МСТК ТСО України.

Диплом Знам’янської міської ради був вручений наймолодшому учаснику змагань, 18-річному Богдану Колебіденку, який, незважаючи на недовгий водійський стаж, показав високі результати і посів четверте місце, здивувавши своїм вмілим та вправним водінням навіть досвідчених водіїв. За найефектніше водіння дипломом був нагороджений А.М.Власенко. Дипломом за найтехнічніше водіння нагородили В.П.Стариченка, що був найуважнішим та найакуратнішим водієм у змаганнях, хоча таке виконання вправ мало вплинуло на швидкість.

І. Іваненко, заступник директора
Знам’янського МТСК ТСО України

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 957 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3