Головна »
2011 » Листопад » 29 » Відбулось чергове засідання міського клубу "Діалог"
15:28 Відбулось чергове засідання міського клубу "Діалог" |
Перший заступник міського голови В.Джулай взяв участь у черговому засіданні міського клубу «Діалог». Під час спілкування з ветеранами, колишніми керівниками міста порушувались питання життєдіяльності нашого міста. Володимир Олександрович проінформував ветеранів про соціально-економічний розвиток міста в поточному році та плани на 2012 рік, зупинився на питаннях, які вимагають негайного вирішення та вислухав пропозиції та зауваження ветеранів.
|
Категорія: Експрес інформація |
Переглядів: 649 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |