Головна »
2012 » Лютий » 28 » Відбулося засідання клубу "Діалог з владою"
16:16 Відбулося засідання клубу "Діалог з владою" |
28 лютого 2012 року в залі засідань міськвиконкому відбулося засідання клубу "Діалог з владою" за участю міського голови І.Крижановського, першого заступника міського голови В.Джулая, голови міської організації ветеранів України Г.Бабійчук. Під час засідання міський голова та перший заступник міського голови розповіли про стан соціально-економічного розвитку міста; виконання програми "Центральний регіон-2015"; стан виконання міського бюджету, соціально-економічні реформи. Також обговорювались питання подальшого розвитку нашого міста. І.Крижановський та В.Джулай відповіли на численні запитання ветеранів. В процесі обговорення рада ветеранів висловила свої пропозиції щодо вирішення питання збереження житлового(багатоповерхового) фонду міста в зв'язку із ліквідацією його централізованого опалення; благоустрою центральної площі міста, обеліску Слави та інші.
|
Категорія: Експрес інформація |
Переглядів: 797 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |