Четвер, 28.03.2024, 20:18

Головна » 2011 » Листопад » 30 » Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

12       30 листопада 2011 року під головуванням керуючої справами міськвиконкому Н.Тесленко відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. На розгляд комісії було винесено 4 питання .Одним із питань було розгляд ухвали Знам'янського міськрайсуду у справі за позовом громадянина Л. про визнання малолітнього Л. таким, що втратив право на користування житловою квартирою. Вирішили надати згоду на те, щоб виписати дитину із квартири, за умови приписки її за іншою адресою. По питанню повернення малолітньої К. в сім'ю матері було прийнято рішення порушити клопотання перед виконавчим комітетом про надання дозволу на повернення малолітньої , в сім'ю матері. Винесено на розгляд комісії і питання надання висновку до міськрайсуду щодо доцільності позбавлення батьківських прав громадянки А. стосовно її неповнолітньої дитини. Прийнято рішення доручити службі у справах дітей надати даний висновок до міськрайонному суду щодо доцільності позбавлення батьківських прав громадянки А, стосовно її неповнолітньої дитини.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 711 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0