Головна »
2011 » Грудень » 22 » Відбулось засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та заборгованості із заробітної плати
10:21 Відбулось засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та заборгованості із заробітної плати |
21 грудня 2011 року в залі засідань виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови В. Джулая відбулось засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат. На засідання були запрошені представники відділів та управлінь міськвиконкому, міськрайвідділу статистики, міжрайонної прокуратури, міськрайонного центру зайнятості, Знам’янської об’єднаної державної податкової інспекції. У роботі комісії взяли участь представники Головного управління статистики ОДА. На розгляд комісії були винесені питання щодо стану заборгованості із виплати заробітної плати та сплати внесків до ПФУ та ОДПІ. Були заслухані керівники підприємств-боржників по заробітній платі. Прийнято рішення щодо можливості погашення в повному обсязі КП ”Шляховик” заборгованості із виплати заробітної плати, та при уточненні місцевого бюджету 29 грудня 2011 року планується виділити кошти підприємству на погашення боргів до ПФУ та ОДПІ. Доручено керівникам підприємств-боржників підготуватися до засідання обласної комісії по заборгованості.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 688 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |