Головна »
2011 » Жовтень » 27 » Відбулося засідання постійних комісій
13:31 Відбулося засідання постійних комісій |
27 жовтня 2011 року міський голова І.Крижановський та секретар міської ради А.Тесленко взяли участь у роботі засідання постійних комісій з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності (голова О.Смик); з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища (голова І.Качанов); з питань освіти, культури, охорони здоров'я та соціального захисту населення (голова В.Сиромятніков); з питань землекористування та будівництва (голова І.Савельєв); з питань бюджету та економічного розвитку міста (голова Л.Суслов); з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики (голова О.Антоненко). Спільне засідання комісій проводилось під головуванням голови постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики О.Антоненко. Ігор Борисович довів до відома депутатів міської ради інформацію про результати спільної наради з керівництвом Знам'янської райдержадміністрації питання щодо встановлення меж міста з Петрівською сільською радою. Під час роботи комісій обговорювалися проекти рішень, які виносяться на розгляд сесії. До деяких із них було внесено ряд доповнень.
|
Категорія: Експрес інформація |
Переглядів: 767 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |