П`ятниця, 26.04.2024, 20:08

Головна » 2016 » Листопад » 17 » Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Як говорить народна мудрість: діти - це найкраще у нашому житті. Тому кожна людина оберігає своїх чад, захищає та дбає про добробут. А як же бути тим дітям, у яких немає батьків, або через недбале ставлення маму і тата залишили батьківських прав?

Саме з цією метою при Знам'янському міськвиконкомі і функціонує комісія з питань захисту прав дитини.

Під головуванням керуючої справами міськвиконкому Ратушної Ірини Олександрівни відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний виносилось 3 питання:
1 питання – відрахування неповнолітньої з прийомної сім’ї;
1 питання – про влаштування до прийомної сім’ї малолітнього;
1 питання – про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав по відношенню до неповнолітньої дитини.

Перед тим як прийняти рішення, членами комісії по кожному питанню було зважено усі за і проти, змодельовану ситуацію, яка може виникнути, заслухано заявників. По кожному з розглянутих питань були прийняті відповідні рішення, 2 проекти рішень винесені на розгляд виконавчого комітету. За зверненням громадян надано висновок про доцільність позбавлення батьківських.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 732 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/4