Четвер, 28.03.2024, 21:44

Головна » 2016 » Вересень » 15 » Відбулося чергове засідання Робочої групи по розробці Статуту міста
Відбулося чергове засідання Робочої групи по розробці Статуту міста
Під головуванням секретаря міської ради Наталії Миколаївни Клименко відбулося друге засідання Робочої групи щодо підготовки проекту Статуту територіальної громади міста Знам’янка Кіровоградської області.

Під час засідання, члени Робочої групи детально обговорили питання, що стосуються Розділу «Бюджет об’єднаної територіальної громади м.Знам’янка», який був опрацьований фінансовим управлінням виконавчого комітету міської ради ( заст. нач. О.Лепетко) та наданий для розгляду, а також ознайомилися з проектом історичної довідки для Статуту міста Знам’янка, запропонований відділом культури і туризму ( нач. С.Бабаєва).

За підсумками роботи, членами Робочої групи було прийняті рішення та надані пропозиції щодо:

розробки орієнтовного плану роботи щодо опрацювання Типового модельного статуту із зазначенням орієнтовних дат та кількості розділів для опрацювання по періодам;

подальшого опрацювання та доопрацювання Розділів проекту Статуту міста відповідними структурними підрозділами та членами Робочої групи;

орієнтовної дати проведення наступного засідання Робочої групи тощо.

У засіданні взяли участь: голова Робочої групи – Клименко Наталія Миколаївна, секретар Знам’янської міської ради; Секретар Робочої групи – Брунцвік Наталія Василівна, начальник відділу забезпечення діяльності міської ради; члени Робочої групи: Бабаєва Світлана Миколаївна –начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету Знам’янської міської ради; Грінченко Ольга Вікторівна – в.о. начальника відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі; Данільченко Юрій Володимирович – начальник юридичного відділу виконавчого комітету Знам’янської міської ради; Кузін Олег Миколайович – голова постійної комісії міської ради з питань землекористування та будівництва; Лєвінте Сергій Васильович – член постійної комісії міської ради з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики; Мацко Володимир Васильович – голова постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення; Пастух Костянтин Костянтинович – секретар постійної комісії з питань житлово–комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища;  Скляровський Єгор Євгенійович – головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міської ради; Сопільняк Юрій Миколайович – голова постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту; Тишкевич Наталя Миколаївна – секретар постійної комісії міської ради з питань землекористування та будівництва. А також, Загородня В.Г. – перший заступник міського голови, Лепетко О.М. – заступник начальника фінансового управління виконавчого комітету Знам’янської міської ради, Білокамінська О.М. – спеціаліст І категорії ЦСССДМ, Іванова Н.В. – голова будинкового комітету №8, Щуров В.В. – голова Знам’янської міської організації Політичної партії Об’єднання «Самопоміч», Захарчук Т.В. – представник громадської організації «Платформа громадської участі «Нове місто».

Секретар Робочої групи  Н.Брунцвік
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 745 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/4