Неділя, 05.05.2024, 21:21

Головна » 2012 » Серпень » 31 » Відбулося чергове засідання спостережної комісії
Відбулося чергове засідання спостережної комісії

12         31 серпня 2012 року відбулося чергове засідання спостережної комісії міськвиконкому, яке провів перший заступник міського голови В.Джулай, на якому розглянуті питання
про профілактику рецидивної злочинності та правопорушень серед осіб, які повернулися з місць позбавлення волі та про роботу по виправленню та ресоціалізації громадян, які умовно-достроково звільнились з місць позбавлення волі. Також були заслухані громадяни, які звільнилися з місць позбавлення волі, про їх проблеми та поведінку у побуті.
Начальник Знам'янського м/р відділу ДПтСУ в Кіровоградській області підполковник вн.служби В.Ткаченко повідомив, що за вісім місяців 2012 року в Знам'янському міськрайонному підрозділі кримінально-виконавчої інспекції пройшло по обліку облік 583 особи, з них:
■ засуджені до виправних робіт - 2 осіб; .
.■ засуджених до покарань у виді позбавлення права займати певні посади або займатися певною діяльністю - 17 особа;
■ засуджені до громадських робіт - 12 особи;
■ засуджені звільнені від відбування покарання з випробуванням - 372
особи, з них мешканці м.Знам'янка - 134 осіб;
■ засуджені до покарання у виді адміністративного стягнення у вигляді
громадських робіт - 179 осіб, з них мешканці м.Знам'янка - 124 осіб.
■ засуджені до обмеження волі - 1 особа.
Кримінально-виконавча інспекція виконує вироки відносно неповнолітніх,
на обліку інспекції перебуває - 8 осіб, з них мешканців м.Знам'янка - 2 особи.
На обліку інспекції перебуває засуджених 279 осіб, з них:
■ засуджені до виправних робіт - 1 особи, місто - 0 особа;
■ засуджених до покарань у виді позбавлення права займати певні посади
або займатися певною діяльністью - 11 осіб, місто - 8 осіб;
■ засуджені до громадських робіт - 8 особа, місто - 2 особи;
■ засуджені звільнені від відбування покарання з випробуванням — 258
осіб, місто - 111 осіб;
■ засуджені до покарання у виді адміністративного стягнення у вигляді
громадських робіт - 33 особи, з них мешканці м.Знам'янка - 12 особи.
За порушення умов відбування покарання до суду направлено 6
засуджених для скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням та направлення в місця позбавлення волі, 5 подань -задоволено, з них жителі м.Знам'янка - 1 особа.
За вісім місяців 2012 року з місць позбавлення волі звільнилось 35 осіб, з них жителів м. Знам'янка - 17 осіб.

12          З інформацією про стан роботи СДІМ Знам'янського МВ УМВС України в Кіровоградській області з особами що звільнились з місць позбавлення волі та стали на облік до Знам'янського МВ на протязі 2012 р. виступив тимчасово виконуючий обов'язки заступника начальника – начальник міліції громадської безпеки Чорний Олег Олександрович . Олег Олександрович повідомив, що за поточний рік з місць позбавлення волі на територію м. Знам'янка та Знам'янського району звільнилось 36 осіб.
Загальна кількість осіб, які підпадають під адміністративний нагляд - 19: м. Знам'янка - 10 осіб; Знам'янський район - 9 осіб; з них - 5 осіб поставлено на облік до Знам'янського МВ у 2012 році.
Загальна кількість осіб, які формально підпадають під адміністративний нагляд - 40, з них - 9 осіб поставлено на облік до Знам'янського МВ у 2012 році.
Вказані особи взяті на профілактичний облік та систематично перевіряються відповідними працівниками СДІМ, які обслуговують територію їх місця мешкання, щодо їхнього образу життя та поведінки у побуті.
Всі особи що взяті на профілактичний облік, були направлені для постановки на облік до Знам'янського міського територіального центру, Знам'янського міського та районного центрів зайнятості населення та до спостережної комісії при Знам'янській РДА.
За наслідками засідання комісії були надані відповідні доручення.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 647 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0