П`ятниця, 17.05.2024, 06:10

Головна » 2012 » Квітень » 27 » Відбулося чергове засідання виконавчого комітету
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету
12       У місті 27 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцького А.А. про підсумки роботи господарського комплексу міста в осінньо-зимовий період 2011/2012 року та підготовку його до стабільного функціонування в осінньо-зимовий період 2012/2013 року, а також звіти керівників комунальних підприємств Рябовол В.П., Рябова О.М, Дегтяря Е.Г, Лаптєвої Л.О., Джулая О.М., Желудченка С.В., начальника міського відділу освіти Сиромятнікова В.І., начальника відділу культури і туризму Заточної О.І., начальника управління праці та соціального захисту населення Моліна О.С., головного лікаря міської станції швидкої і невідкладної допомоги Бонк В.Є., з даних питань, виконавчий комітет Знам`янської міської ради відмічає, що в цілому осінньо-зимовий період роботи господарського комплексу міста пройшов організовано і злагоджено, без суттєвих порушень у роботі теплопостачальних установок та функціонуванні мереж тепло-, водо-, газо- і електропостачання. Присутні вирішили продовжувати роботу по визначенню сімей, що потребують допомоги відповідно до "Положення про встановлення індивідуальних приладів опалення малозабезпеченим сім’ям та окремим категоріям громадян міста Знам’янки за бюджетні кошти в зв’язку із закриттям котелень”, а також затвердили заходи підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 року. Відповідно до Постанови КМУ від 17.09.1996 року №1147 "Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів" рішенням виконавчого комітету були внесені зміни до п. 3 рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 13.02.2012 року № 65 «Про порядок використання коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища в 2012 році та затвердження переліку об’єктів і обсяги фінансування з Фонду», виклавши його в наступній редакції: «Затвердити перелік першочергових об’єктів та обсяги фінансування за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища в 2012 році в новій редакції. Розглянувши листа керівника комунального підприємства «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора № 1» Рябовол В.П. та вимогу Знам’янського управління по експлуатації газового господарства до підприємства по виконанню нормативів ДБН В.2.5-20-2001 додаток Ж.15 «Установка на димоходах зонтів та інших насадок не допускається» з метою забезпечення безпеки життєдіяльності мешканців житлових будинків прийнято рішення про заборону мешканцям будинків проводити встановлення на димових та вентиляційних каналах супутникові антени, зонти та насадки; самовільно встановлені супутникові антени мешканцями будинків демонтувати до 01.07.2012 року. Дозволити мешканцям будинків монтаж супутникових антен на зовнішніх несучих стінах будинку в межах їх квартир. Розглянувши звернення заступника директора Дніпропетровського ТУ ПрАТ "МТС УКРАЇНА” з технічних питань В.Марехи щодо надання погодження на розміщення базової станції ПрАТ " МТС Україна” на частині даху міського Палацу культури погоджено розміщення базової станції ПрАТ " МТС Україна” Дніпропетровському ТУ ПрАТ "МТС УКРАЇНА” на частині даху міського Палацу культури площею 25 кв. м. за договірною орендною платою в сумі 4300 грн. в місяць.
Члени виконкому з нагоди Дня міжнародної солідарності трудящих погодили Знам'янському міському комітету Комуністичної партії України проведення масових заходів: демонстрації та мітингу 1 травня 2012 року . Час проведення демонстрації – 10.00, маршрут руху – по вулиці Жовтневій від міського парку відпочинку до міського Палацу культури, час проведення мітингу – 10.30 – 11.30, місце проведення – на площі біля міського Палацу культури.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 712 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0