Понеділок, 20.05.2024, 09:42

Головна » 2012 » Червень » 8 » Відбулося чергове засідання виконавчого комітету
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

12         8 червня 2012 року міський голова І.Крижановський провів чергове засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 18 проектів рішень. Затверджено -18.
Розглянувши заяву начальника відділу освіти Сиромятнікова В.І. про надання містобудівних умов та обмежень на будівництво міні-котельні для опалення приміщення Будинку дитячої та юнацької творчості , виконавчий комітет надав відділу освіти містобудівні умови та обмеження на будівництво міні-котельні розміром 3.00 х 3.00 м для опалення приміщення закладу. Також зобов'язав відділ освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради: замовити виготовлення проектної документації; направити декларацію про початок виконання будівельних робіт до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській області; здійснити прийняття в експлуатацію закінченого об’єкта будівництва.
Розглянувши заяву директора міського Палацу культури Кравцової Л.В. про погодження встановлення тимчасових з’ємних загороджень на території, прилеглій до центрального входу в міський Палац культури, виконавчий комітет погодив встановлення тимчасових з’ємних загороджень. Розглянувши заяву комунального підприємства «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора №1» про надання дозволу на встановлення рекламних щитів для розміщення соціальної реклами на стінах фасадів багатоповерхових житлових будинків по вул. Фрунзе, 122, 122А; Енергетиків, 19; Привокзальній, 15, 18, 20, 22; Маяковського, 40; Калініна, 109, 109А; Жовтневій, 7, 9, 20, 33, рішенням виконавчого комітету надано дозвіл комунальному підприємству «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора №1» на заключення договорів оренди по розміщенню соціальної реклами на стінах фасадів вищезазначених будинків.У зв’язку з підготовкою міста до: святкування Дня Конституції України, Дня Незалежності України, виборів до Верховної Ради України, та, беручи до уваги доручення Президента України Януковича В.Ф., вимоги Уряду України та голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Ларіна С.М., виконавчий комітет вирішив залучити до загальноміських заходів по благоустрою міста керівників і трудові колективи: Знам’янської дирекції залізничних перевезень (кер. Казанджій В.В.), локомотивного депо станції Знам'янка Одеської залізниці (Греков С.В.), вагонного депо Знам’янка Одеської залізниці (кер. Дзюба О.І.), Знам'янської дистанції колії (кер. Соляренко О.Б.), Знам'янської дистанції сигналізації та зв’язку (кер. Васянович М.В.), Знам'янської дистанції захисних лісонасаджень (кер. Сокирко В.Ф.), колійно-машинної станції № 63 (кер. Дронін Г.О.), Знам'янської дистанції електропостачання (кер. Критін О.І.), будівельно-монтажного експлуатаційного управління №3 (кер. Лелека І.Л.), центру механізації колійних робіт (кер. Фарафонтов О.В.), станції Знам’янка (кер. Мірошніченко І.С.), Знам’янського територіального відділу матеріально-технічного забезпечення Одеської залізниці (кер. Кривенко А.М.), Знам'янського будівельно-монтажного потягу № 704 служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд Одеської залізниці (кер. Ужвенко О.В.).

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 603 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0