12:04 Відбулося чергове засідання виконавчого комітету | |
![]() Начальник відділу загального та питань контролю Туманова О.П. проінформувала про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради протягом I півріччя 2012 року. Повідомила, що протягом 1 півріччя до виконавчого комітету Знам`янської міської ради надійшло 363 звернення громадян, що на 56 менше, порівняно з відповідним періодом 2011 року. З них 325 звернення надійшло поштою, а 38 громадян звернулось на особистих та особистих виїзних прийомах. З них: на особистих прийомах міського голови – 38 громадян ( у відповідний період 2011 року - 77 ). Через органи вищого рівня протягом звітного періоду надійшло 47 звернень громадян, що на 18 більше, порівняно з відповідним періодом 2011 року. ![]() Відповідно до статті 16 Закону України "Про військовий обов`язок та військову службу”, виконавчий комітет міської ради вирішив призов на строкову військову службу громадян України 1994 року народження, які не мають права на відстрочку від призову, а також призовників старшого віку, у яких закінчилась дія раніше наданої відстрочки, провести у строки, встановлені Указом Президента України. Затверджено склад призовної комісії, дані доручення керівникам відповідних установ, організацій, підприємств по забезпеченню організації проведення призову. Протягом січня-червня 2012 року в місті проводилась певна робота, спрямована на реалізацію державної політики у фінансовій сфері з метою забезпечення належного рівня фінансово-бюджетної дисципліни, посилення контролю за додержанням чинного законодавства з фінансових питань, економним витрачанням коштів бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів, на упередження безгосподарності під час використання державного і комунального майна. Олександрівська об’єднана державна фінансова інспекція, виконуючи завдання, визначені Законом України "Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні", дорученнями Державної фінансової інспекції України, правоохоронних органів, у січні¬-червні поточного року здійснювала контроль за використанням коштів бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів, збереженням державного і комунального майна, веденням бухгалтерського обліку і фінансової звітності, спрямовуючи свою діяльність на зміцнення та забезпечення належного рівня фінансово-бюджетної дисципліни в місті. Результати комплексу заходів, вжитих фінансовою інспекцією у січні-червні поточного року, свідчать про недостатню роботу щодо забезпечення підприємствами, установами і організаціями міста дотримання бюджетного законодавства, цільового та ефективного використання фінансових і матеріальних ресурсів, збереження державного і комунального майна, а також забезпечення своєчасного і якомога повного наповнення бюджетів неподатковими платежами. Протягом зазначеного періоду на 4 підприємствах, установах і організаціях міста ревізіями виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 1097,5 тис. грн. та інших порушень – 380,7 тис.грн., зокрема, в управлінні Пенсійного фонду України в м.Знам’янці та Знам’янському районі - 927,4 тис.грн., Знам’янській Другій селищній раді – 62,4 тис.грн., комунальному підприємстві «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора №1» - 172,1 тис.грн., комунальному підприємстві «Знам’янське міське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» – 316,3 тис.грн. У межах наданих прав і повноважень фінансовою інспекцією вжито заходів, завдяки яким протягом січня-червня 2012 року забезпечено відшкодування незаконних витрат, недоотримання фінансових ресурсів та недостач матеріальних ресурсів на суму 165,1 тис.грн., усунуто інших порушень фінансової дисципліни – 135,0 тис.грн. З метою забезпечення належного додержання фінансово-бюджетної дисципліни, підвищення відповідальності керівників органів місцевого самоврядування, розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, суб’єктів господарювання державного і комунального секторів економіки щодо ефективного управління фінансовими ресурсами та вжиття заходів щодо повного усунення встановлених у ході ревізій фінансово-бюджетних порушень виконавчий комітет зобов’язав керівників структурних підрозділів міськвиконкому, бюджетних установ, комунальних підприємств забезпечити безумовне дотримання норм фінансово-бюджетної дисципліни, посилити контроль за ефективним та раціональним використанням державних фінансових ресурсів, державного та комунального майна. Доручено начальнику Олександрівської об’єднаної державної фінансової інспекції Каражбею А.М: здійснювати постійний та дієвий контроль за реалізацією вимог та пропозицій, наданих підприємствам, установам і організаціям за результатами контрольних заходів; щокварталу інформувати виконавчий комітет про виявлені факти порушень фінансової дисципліни на перевірених підприємствах, установах, організаціях та про стан справ щодо усунення виявлених порушень; своєчасно інформувати правоохоронні органи про виявлені факти порушень, зловживань, пов’язаних з використанням державних ресурсів і, у разі необхідності, передавати на їх розгляд ревізійні матеріали з метою надання цим фактам правової оцінки. З метою реалізації інвестиційного проекту по будівництву та експлуатації соціально-медичного центру в південному мікрорайоні м. Знам’янка по вул. Селянській виконавчий комітет міської ради затвердив договір про реалізацію інвестиційного проекту по будівництву соціально-медичного центру, укладений виконавчим комітетом Знам’янської міської ради Кіровоградської області в особі міського голови Крижановського І.Б., комунальним підприємством "Знам’янська житлово-експлуатаційна контора №1” в особі керівника Рябовол В.П. та товариством з обмеженою відповідальністю "Візит Фармація” в особі директора Бруснакова Ю.А. | |
|