Вівторок, 07.05.2024, 21:22

Головна » 2013 » Лютий » 22 » Відбулося чергове засідання виконавчого комітету
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

12         Міський голова Крижановський Ігор Борисович провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 31 проекти рішень. Затверджено - 31.

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління економіки і власності Нестеренко Л.В. про стан фінансово-господарської діяльності підприємств комунальної власності за підсумками 2012 року, виконавчий комітет міської ради відмічає, що комунальними підприємствами міста отримано чистих доходів у сумі 10069,1 тис. грн., проти 21343,2 тис. грн. у 2011 році, тобто із зменшенням цього показника на 52,8 %. Прибутки комунальних підприємств у 2012 році склали 100,4 тис. грн. проти 508,5 тис. грн. у 2011 році (зменшились у 5 разів), збитки комунальних підприємств за 2012 рік склали 814,9 тис. грн. проти 1625,5 тис. грн. у 2011 році, тобто зменшились на 810,6 тис. грн., або на 50,0%.

Приймаючи до уваги фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств міста, виконавчий комітет визнав задовільною роботу КП „Ринокторгсервіс”, „Бюро технічної інвентаризації”, КП „Ритуал”, КП „ГАПБ” . У зв’язку з погіршенням фінансових показників у 2012 році, а саме: збільшенням недоїмки до державного та місцевого бюджетів, збільшенням дебіторської та кредиторської заборгованості, заборгованості по заробітній платі, виконавчий комітет доручив керівнику комунального підприємства „Шляховик” Булаху О.М. спрямувати роботу на покращення стану підприємства, збільшення ефективності роботи у напрямку стовідсоткового погашення заборгованості за надані послуги підприємства, а також термінового погашення заборгованості з податкового боргу – податків та зборів до бюджету та заборгованості по заробітній платі. Виконавчий комітет звернув увагу в.о. керівника КП „Знам’янська міська друкарня” на незадовільні показники роботи підприємства, зниження обсягів виробництва, збільшення збитковості, зменшення доходів підприємства.

12          У зв’язку з підвищенням цін та тарифів на платні послуги і необхідністю покращення матеріально-технічної бази дитячої музичної школи ім. М.В.Лисенка, за поданням адміністрації закладу виконавчий комітет міської ради вирішив встановити з 1 березня 2013 року батьківську плату за навчання в дитячій музичній школі ім. М.В.Лисенка в таких розмірах :
• для учнів фортепіанного відділу – 80 гривень;
• для учнів народного відділу (клас гітари) – 80 гривень;
• для учнів музично-теоретичного відділу (клас сольного співу) – 70 гривень;
• для учнів струнно-смичкового відділу – 70 гривень;
• для учнів народного відділу (класи домри, баяну, акордеону, духових та ударних інструментів) – 70 гривень.

Виконавчий комітет вніс зміни до абзацу 2 п.7 рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 08.02.2013 року № 63 „Про встановлення тарифів комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна контора №1» на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, змінивши номер адреси вул.Фрунзе,85 на вул. Фрунзе,116.

Прийнято рішення міської ради про надання дозволу державному підприємству "Молодість" на розміщення та проведення гастрольних вистав циркової програми "Цирк дітям!" на площі перед міським Палацом культури з 01.03.2013 р. по 03.03.2013 р.

Надано дозвіл міському Палацу культури на проведення ярмарку – продажу 07 – 11 березня 2013 року у приміщенні фойє міського Палацу культури загальною площею 372,8 кв.м. та укладення договору оренди з приватним підприємцем Танасоглом В.Г.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 762 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1