П`ятниця, 19.04.2024, 20:07

Головна » 2015 » Липень » 24 » Відбулося чергове засідання виконавчого комітету
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Міський голова Крижановський Ігор Борисович провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 12 проектів рішень. Затверджено - 12.

Відповідно до Закону України "Про військовий обов’язок та військову службу", Указів Президента України від 17  лютого  2015 року № 88 " Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 "Про затвердження положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу", виконавчий комітет Знам’янської міської ради вирішив призвати на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України у жовтні  – листопаді 2015 року громадян чоловічої статті, придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Роботу призовної комісії організувати в період  з 01  жовтня  по  30  листопада 2015 року.

З метою покращення благоустрою міста, розвитку і підтримки ініціативи жителів, які приймають активну участь у роботі по належному утриманню багатоповерхових будинків, прибудинкових територій та вулиць за місцем проживання, враховуючи рішення комісії з проведення щорічного міського огляду-конкурсу на звання «Краща вулиця», «Кращий багатоповерховий будинок», «Краще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», виконавчий комітет міської ради затвердив результати міського огляду - конкурсу на звання "Краща вулиця","Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку"

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 938 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.5/8