Вівторок, 23.04.2024, 21:01

Головна » 2012 » Березень » 16 » Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Знам'янської міської ради
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Знам'янської міської ради

12         16 березня 2012 року міський голова І.Крижановський провів чергове засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 40 питань, з яких прийнято відповідні рішення. Зокрема, розглянувши звернення керівника спеціалізованого міського комунального підприємства "Ритуал” Желудченка С.В. про встановлення вартості послуг по похованню учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни та інвалідів війни, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 року № 1445 „Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною і учасників бойових дій” виконавчий комітет встановив з 1 квітня 2012 року вартість послуг по похованню учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни та інвалідів війни у відповідності до необхідного мінімального переліку послуг.
12          На виконання вимог п.3 рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 27.12.2012 року №746 «Про порядок фінансування робіт по капітальному ремонту та реконструкції об’єктів житлово-комунального господарства в 2012 році», з метою цільового використання бюджетних коштів внесено наступні зміни до рішення виконавчого комітету від 26.01.2012 року №35 "Про організацію виконання робіт по капітальному ремонту житлового фонду міста в 2012 році":
• викласти п.п.5 п.1 у наступній редакції: «капітальний ремонт ліфтів (вул.Фрунзе,122 під’їзд № 1, № 5, вул.Фрунзе,122-а ) та проведення експертного обстеження ліфтів (вул.Фрунзе, 91 під’їзд № 1, 2, вул.Матросова, 28 під’їзд № 3, 4) на загальну суму 86,0 тис.грн.»;
• викласти п.п.8 п.1 у наступній редакції: «заміна сантехнічних приладів – 5,0 тис.грн.»;
• додати п.1 п.п.10 «капітальний ремонт водопостачання будинку № 7 по вул.Трудовій – 5,0 тис.грн.»
Відповідно до законів України "Про Загальнодержавну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1039-р "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні" виконавчий комітет схвалив міську програму з профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності серед неповнолітніх на період до 2015 року. На виконання рішення сесії міської ради від 27 січня 2012 року № 483 «Про стан виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту в місті Знам’янка на 2007 – 2011 роки у 2011 році та затвердження Міської цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2012-2016 роки» затверджені норми витрат на харчування учасників спортивних змагань міського та обласного рівнів, з розрахунку на одну особу на добу, наступним чином:
• харчування суддів та учасників змагань з видів спорту міського рівня – 10-15 грн.;
• харчування учасників змагань з видів спорту обласного рівня - 15-30 грн;
• харчування учасників змагань з видів спорту Всеукраїнського рівня, які проводяться на базі міста - 15-30 грн.

12 Виходячи з кадрових змін у структурних підрозділах міськвиконкому внесені зміни до складу координаційної ради з питань соціального супроводу сімей у кризових ситуаціях та затвердити склад координаційної ради в новій редакції. У зв’язку із кадровими змінами внесені зміни до складу державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Знамянської міської ради. На виконання п.1 наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 22.03.2010 року № 75 "Про затвердження Рекомендованих норм надання послуг з вивезення побутових відходів” встановлені середньодобові, середньомісячні та середньорічні норми надання послуг з вивезення побутових відходів по місту Знам’янка для використання в роботі комунальними підприємствами міста: КП "Шляховик”, КП „Знам`янська ЖЕК-1” . Відповідно до законів України "Про благоустрій населених пунктів”, "Про місцеве самоврядування в України”, Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.06 № 1045 "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах”, Методики визначення відновної вартості зелених насаджень, затвердженої наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.09 № 127, з метою охорони та збереження зелених насаджень у місті виконавчим комітетом затверджено порядок видалення зелених насаджень у м. Знам’янка та порядок визначення відновної вартості зелених насаджень у м. Знам’янка.
У зв’язку з припиненням юридичної особи комунального підприємства „Знам’янське міське виробниче управління водоканалізаційного господарства” в результаті реорганізації шляхом приєднання до обласного комунального виробничого підприємства „Дніпро-Кіровоград”, з метою врегулювання питання щодо визнання суб'єктів господарювання виконавцями послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення, чіткого розмежування відповідальності між суб'єктами господарювання, посилення їх відповідальності перед споживачами виконавчий комітет Знам’янської міської ради визначено з 01.04.2012 року виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у житловому фонді м. Знам’янки обласне комунальне виробниче підприємство „Дніпро-Кіровоград” з використанням внутрішньобудинкових мереж житлово-експлуатаційної організації м. Знам’янки, в повному господарському віданні чи оперативному управлінні яких перебуває відповідний житловий фонд.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 853 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0