П`ятниця, 19.04.2024, 21:05

Головна » 2017 » Липень » 7 » Відбулося перше виїзне засідання комісії з проведення щорічного міського огляду-конкурсу.

Під головуванням секретаря міської ради Наталії Миколаївни Клименко відбулося перше виїзне засідання комісії з проведення щорічного міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Кращий житловий будинок та присадибна ділянка приватного сектору".Було прийнято рішення щодо огляду учасників номінацій "Краща вулиця" та "Кращий багатоповерховий будинок".Вулиці Миру та Соломії Крушельницької представили членам комісії голови квартальних комітетів О.Кудлай та Н.Аркавенко. Проінформували присутніх про кількість житлових будинків, що є без господарськими (на вулиці Миру - 4, на вулиці Соломії Крушельницької – 3), роботі, що проводиться ними з метою своєчасного виявлення проблемних питань та повідомлення про них відповідні комунальні служби.Ознайомилися присутні й з обсягами робіт, що були проведені за період участі у конкурсі та раніше мешканцями житлових будинків, що подали заяви на участь в Конкурсі в номінації на звання "Кращий багатоповерховий будинок". Це житлові будинки: №6/8 по вул. Братів Лисенків (голова будинкового комітету Н.Іванова, секретар будинку Н.Кіреєва-Литвин; №16 по вул. Григорія Сковороди (секретар будинку М.Поліщук); № 87 по вул. Віктора Голого (секретар будинку Н.Соболєва); №4 по вул. Привокзальній  (секретар будинку А.Міхно); №11 по вул. Партизанській (голова будинкового комітету О.Хирса).Члени комісії визначилися щодо проведення 11 липня 2017 року другого виїзного засідання комісії. Візуальний огляд з виїздом на місце до учасників в номінації ","Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" буде проведено із запрошенням представників учасників, допущених до участі у фінальній частині конкурсу.

Секретар комісії з проведення Конкурсу
Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 870 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 3.7/3