Середа, 03.07.2024, 06:24

Головна » 2017 » Серпень » 10 » Відбулося перше засідання спеціальної комісії.
Відбулося перше засідання спеціальної комісії.
В липні поточного року прийнято рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради, яким затверджені в новій редакції склад спеціальної комісії з питань проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир та Положення про Порядок проведення безоплатного капітального ремонту власних жилих будинків і квартир за рахунок коштів міського бюджету у зв’язку зі зміною джерела фінансування, а саме – до 2016 року даний вид пільг фінансувався за рахунок коштів державного бюджету, наразі ці функції покладені на місцеві бюджети.
Під головуванням першого заступника міського голови Валентини Загородньої відбулося перше засідання оновленого складу спеціальної комісії.
Присутні ознайомилися з новим Положенням про Порядок проведення безоплатного капітального ремонту власних жилих будинків і квартир осіб, які мають право на цю пільгу. Також члени комісії обговорили звернення, що надійшли на розгляд (7 заяв), опрацювали результати обстежень та обсяги робіт по ремонту будинків/квартир пільговиків.
За результатами роботи комісії прийняті відповідні рішення.
Нагадаємо, що безоплатний капітальний ремонт житлових будинків і квартир тих осіб, що мають таке право згідно із Законом України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, Законом України „Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, Законом України „Про жертви нацистських переслідувань” проводиться відповідно до Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року № 565 „Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право” (зі змінами), та вищезазначеного рішення виконавчого комітету.
За детальними роз’ясненнями з цього питання необхідно звертатися до управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому.
Переглядів: 734 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 3.0/4