Середа, 24.04.2024, 23:04

Головна » 2016 » Березень » 28 » Відбулося планове засідання міської координаційної ради з питань фізичної культури та спорту
Під головуванням першого заступника міського голови Загородньої Валентини Григорівни відбулося планове засідання міської координаційної ради з питань фізичної культури та спорту. Членами ради було розглянуто ряд питань, пов’язаних з розвитком сфери фізичної культури та спорту в місті. А саме:

1.Про реалізацію на території міста державної політики з питань  фізичної    культури і спорту.
2. Про проведення обласних спортивних ігор серед районів та міст області у 2016 році.
3. Про затвердження плану роботи ради на 2016 рік.

Крім членів координаційної ради у розгляді питань брали участь депутат міської ради О.Тітарєв та член виконавчого комітету Знам’янської міської ради В.Довгаленко.

Головний спеціаліст відділу молоді та спорту А.Сугарей окреслив перспективи міських та обласних заходів на рік, зауважив, що завдяки покращенню фінансового стану відділу, з’явилося більше можливостей щодо участі в обласних змаганнях, та забезпеченням нагородними матеріалами. В ході обговорення, звичайно, виникали питання, які стосуються розвитку спорту у місті, зокрема масового. Нарада пройшла дещо бурхливо, але конструктивно і плідно.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 839 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3