П`ятниця, 19.04.2024, 07:22

Головна » 2017 » Березень » 27 » Відбулося пленарне засідання позачергової двадцять дев’ятої сесії Знам’янської міської ради

Під головуванням міського голови Філіпенка Сергія Івановича відбулося пленарне засідання позачергової двадцять дев’ятої сесії Знам’янської міської ради.

На розгляд позачергової 29 сесії міської ради було винесено 1 питання порядку денного.

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської облдержадміністрації від 20.03.2017 р. №125-р «Про перерозподіл у березні 2017 року обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг і житлових субсидій населенню», міська рада внесла зміни до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року №675 «Про міський бюджет на 2017 рік», а саме: збільшення річного обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у 2017 році; перерозподіл бюджетних асигнувань загального фонду в частині міжбюджетних трансфертів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу.

На сесії міської ради були присутні: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів С.Гребенюк, заступник  міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління Г.Лихота, начальник управління соціального захисту населення А.Волошина, засоби масової інформації.

Участь в роботі позачергової сесії, яка відбулася 27.03.2017 року, взяли 20 депутатів міської ради, відсутні – 13 депутатів (О.Антоненко, С.Гуров, С.Лєвінте, Є.Ліщенко, Ю.Майборода, Т.Макарова, В.Озеряний, О.Озеряний, К.Пастух, О.Рубан, Л.Семиніна, А.Тесленко, О.Тітарєв).

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 858 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/3