11:29 Відбулося пленарне засідання позачергової тридцять п’ятої сесії Знам’янської міської ради | |
![]() На розгляд пленарного засідання позачергової тридцять п’ятої сесії міської ради було винесено дев’ять питання порядку денного: «Про внесення доповнень до Міської цільової програми покращення матеріально-технічної бази закладів освіти на 2011-2015 роки», «Про затвердження видатків соціального захисту населення міста Знам’янка на 2013-2014 роки за рахунок коштів міського бюджету», «Про внесення змін до Комплексної програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення міста Знам’янка на 2011-2015 роки» та інше. Зокрема, міська рада внесла зміни до рішення міської ради від 29 грудня 2011 р. №458 «Про міський бюджет на 2012 рік», здійснивши перерозподіл і збільшення доходів та видатків загального фонду (за рахунок субвенції з державного бюджету) та перерозподіл і зменшення доходів та видатків спеціального фонду (відповідно до фактичного виконання дохідної частини міського бюджету) до розрахунків головних розпорядників бюджетних коштів. ![]() | |
|