П`ятниця, 17.05.2024, 11:13

Головна » 2012 » Грудень » 28 » Відбулося пленарне засідання позачергової тридцять п’ятої сесії Знам’янської міської ради

12         27 грудня поточного року відбулося пленарне засідання позачергової тридцять п’ятої сесії Знам’янської міської ради.
На розгляд пленарного засідання позачергової тридцять п’ятої сесії міської ради було винесено дев’ять питання порядку денного: «Про внесення доповнень до Міської цільової програми покращення матеріально-технічної бази закладів освіти на 2011-2015 роки», «Про затвердження видатків соціального захисту населення міста Знам’янка на 2013-2014 роки за рахунок коштів міського бюджету», «Про внесення змін до Комплексної програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення міста Знам’янка на 2011-2015 роки» та інше.
Зокрема, міська рада внесла зміни до рішення міської ради від 29 грудня 2011 р. №458 «Про міський бюджет на 2012 рік», здійснивши перерозподіл і збільшення доходів та видатків загального фонду (за рахунок субвенції з державного бюджету) та перерозподіл і зменшення доходів та видатків спеціального фонду (відповідно до фактичного виконання дохідної частини міського бюджету) до розрахунків головних розпорядників бюджетних коштів.

12          Також депутати затвердили міський бюджет на 2013 рік із змінами та доповненнями.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 682 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0