П`ятниця, 10.05.2024, 08:19

Головна » 2012 » Грудень » 6 » Відбулося пленарне засідання позачергової тридцять третьої сесії Знам’янської міської ради

12         6 грудня поточного року відбулося пленарне засідання позачергової тридцять третьої сесії Знам’янської міської ради.
На розгляд позачергової тридцять третьої сесії міської ради було винесено три питання порядку денного, зокрема «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.11р. №458 «Про міський бюджет на 2012 рік», «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.04.2012р. №555 «Про міський бюджет на 2012 рік за програмно-цільовим методом».
Також депутати затвердили звернення до Кіровоградської обласної ради, Кіровоградської облдержадміністрації та головного фінансового управління Кіровоградської облдержадміністрації стосовно надання фінансової допомоги для ліквідації наслідків вибуху банкомату Експрес-банку ( який був розташований у приміщенні міського Палацу культури) у сумі 270 000 гривень.

12          З текстом звернень можна ознайомитися у розділі "Міська рада" – " Рішення міської ради".
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 678 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0