Головна »
2012 » Квітень » 27 » Відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку на честь знам’янчан які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
10:10 Відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку на честь знам’янчан які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС |
У нашому місті 26 квітня відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку на честь знам’янчан та мешканців району, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який споруджений у міському парку відпочинку. Сюди прийшли жителі міста, щоб віддати данину подвигу справжніх героїв - учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС. У заході взяли участь члени Знам'янської міської громадської організації "Союз Чорнобиль ", Знам'янської міської організації ветеранів та інвалідів Чорнобиля "Квітень – 86", керівництво міста, працівники виконкому Знам'янської міської ради , небайдужі жителі міста. Після покладання квітів всі присутні вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 662 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |