Неділя, 28.02.2021, 02:44
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2017 » Березень » 6 » Відбулося профільне засідання з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища
08:56
Відбулося профільне засідання з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища

12

Під головуванням голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища А.Тесленка відбулося профільне засідання постійної комісії, в якому брали участь секретар міської ради  Н.Клименко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів С.Гребенюк, в.о. начальника УМА та ЖКГ М.Берлова, члени постійної комісії К.Пастух, О.Озеряний, І.Грінченко.

Під час засідання присутні розглянули питання щодо:  результатів перевірки оформлення документації по виконанню робіт з грейдерування та виправленню профілю основ доріг вулиць міста за 2016 рік; результатів перевірки оформлення документації по виконанню робіт з поточного ремонту доріг, тротуарів та прибудинкових територій міста у 2016 році; виконання капітального ремонту доріг, тротуарів та прибудинкових територій міста у 2016 році;  виконання поточного та капітального ремонту житлового фонду міста у 2016 році.

У ході засідання постійною комісією, надано рекомендації, висловлено зауваження та пропозиції стосовно даних питань.

За результатами обговорення комісія вирішили: продовжити роботу комісії, протягом березня поточного року здійснити виїзну контрольну перевірку стану виконаних робіт з грейдерування та виправлення профілю основ доріг вулиць міста, а також перевірку стану виконання поточного та капітального ремонту житлового фонду міста у 2016 році із залученням документації та фахівців УМА та ЖКГ.

Також, по закінченню роботи комісії по перевірці стану грейдерування та поточного, капітального ремонту доріг, тротуарів та прибудинкових територій міста у 2016 році підготувати звіт комісії. Винести на розгляд сесії міської ради  проект рішення «Про звіт комісії житлово-комунального господарства по перевірці стану виконання грейдерування, поточного та капітального ремонту доріг, тротуарів та прибудинкових територій міста у 2016 році».


 

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 429 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1

Кировоград: новости и сайты