Неділя, 05.05.2024, 01:23

Головна » 2013 » Лютий » 28 » Відбулося розширене святкове засідання клубу «Ветеран»
Відбулося розширене святкове засідання клубу «Ветеран»

12         27 лютого 2013 року відбулося розширене святкове засідання клубу «Ветеран» , присвячене Дню Захисника Вітчизни та Міжнародному жіночому дню. На свято були запрошені шановані і поважні гості – міський голова Крижановський І.Б., секретар міської ради, голова Знам’янської міської організації Партії Регіонів Тесленко А. В., керівник громадської приймальні народного депутата України О.Й. Єдіна, депутат міської ради – Ільченко Е.Д., голова Знам’янської міської Ради ветеранів Бабійчук Г.О., в.о. військового комісару, майор – Іваненко О.С., в.о. начальника відділу культури і туризму Ладожинська Р.А. Гості вітали членів клубу зі святами та бажали міцного здоров’я, добра, душевного тепла та сімейного затишку.
З нагоди Дня Захисника Вітчизни за активну роботу з ветеранами міський голова нагородив Почесною грамотою голову клубу «Ветеран» Гребеннікова Миколу Петровича.
Піснями вітали гурт ВІА «Ретро», Олександр Муленко та Іван Сапожник, хор «Ветеран» кер. Є. Мельниченко та танцювальні колективи МПК – «Веселка» кер. Т. Часник, «Грація» кер. В. Кондратюк.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 679 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0