Середа, 28.10.2020, 15:53
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2017 » Липень » 18 » Відбулося спільне засідання депутатських комісій
15:23
Відбулося спільне засідання депутатських комісій
12
  Під головуванням голови постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста М.Тернового, за участі міського голови С.Філіпенка та секретаря міської ради  Н.Клименко відбулося  спільне засідання постійних комісій міської ради з питань: охорони здоров’я та соціального захисту населення (гол. В.Мацко),  землекористування та будівництва (гол. О.Кузін),  бюджету та економічного розвитку міста (гол. М.Терновий), житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища (гол. А.Тесленко), освіти, культури, молоді та спорту (гол. Ю.Сопільняк). У роботі комісій також взяли участь депутати міської ради, що входять до складу інших комісій. Присутні розглянули проекти рішень, що пропонуються до розгляду під час чергової сесії міської ради 21 липня 2017 року.
Під час обговорення питань порядку денного  депутати обговорили пропозиції постійних комісій міської ради, що були внесені ними під час розгляду профільних питань. 
Під час обговорення проекту рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року №675 «Про міський бюджет на 2017 рік» присутніми депутатами було відзначено необхідність врахування під час розподілу видаткової частини міського бюджету, у тому числі,  витрат на виконання запитів депутатів міської ради, що подаються за результатами звернень мешканців нашого міста. 
Члени постійних комісій заслухали головних розпорядників коштів міського бюджету щодо напрямків використання коштів, що додатково виділяються чи перерозподіляються зазначеним проектом міської ради. З метою уточнення наявності підтверджуючих документів на об’єкти житлово-комунального господарства, по яким пропонується здійснювати роботи та фінансування яких буде проводитись після запропонованих змін до міського бюджету, УМА та ЖКГ (нач. М.Нікітін) запропоновано надати необхідні документи постійній комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища ( гол. А.Тесленко). 
Депутати розглянули  всі питання порядку денного, що пропонуються на розгляд чергової сесії міської ради. За результатами роботи, прийнято рішення, надані висновки та рекомендації.
За результатами роботи комісій, також рекомендовано включити до порядку денного додаткові питання:
  • «Про відмову в наданні згоди на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної Церкви Київського Патріархату»;
  • «Про затвердження голів постійних комісій міської ради сьомого скликання»;
  • «Про дострокове припинення повноважень депутата Знам’янської міської ради сьомого скликання»; 
  • «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Знам'янський комбінат комунальних послуг”. 
У роботі комісії взяли участь члени постійних комісій міської ради, перший заступник міського голови В.Загородня, керуюча справами міськвиконкому І.Ратушна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів С.Гребенюк, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління Г. Лихота, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату управління міської ради та її виконавчого комітету, голова правління ОСББ «БУДИНОК МРІЇЇ-10» М.Мацегут,  представники засобів масової інформації.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 395 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 2.3/3

Кировоград: новости и сайты