П`ятниця, 19.04.2024, 23:51

Головна » 2016 » Жовтень » 20 » Відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради
Відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради
Під головуванням голови постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики С.Кліпацького, за участі міського голови С.Філіпенка, секретаря міської ради  Н.Клименко, керуючої справами міськвиконкому І.Ратушної

Депутати розглянули проекти рішень, які виносяться на розгляд чергової дев’ятнадцятої сесії міської ради.

Присутні та запрошені детально обговорили проекти рішень «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 року №56 «Про міський бюджет на 2016 рік», «Про надання громадській організації «Знам’янська спілка ветеранів АТО» в оренду приміщення», «Про скасування рішення міської ради від 06.09.2013 року №1029 «Про припинення Знам’янського міського комунального підприємства «Шляховик» шляхом ліквідації за рішенням засновника», «Про затвердження Положення про порядок надання у тимчасове користування житлових будинків та прибудинкових територій без права набуття права власності на них та здійснення будівництва», «Про хід виконання Міської  комплексної програми розвитку автомобільного транспорту та забезпечення безпеки дорожнього руху в м. Знам’янка на 2014-2016 роки та продовження терміну дії Міської  комплексної програми розвитку автомобільного транспорту та забезпечення безпеки дорожнього руху в м. Знам’янка на 2014-2016 роки на період до 2020 року», «Про надання згоди на виготовлення  проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки  ТОВ «Геоід», «Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки садівничому товариству «Садово-городницьке товариство «Світанок», «Про затвердження проекту землеустрою (для подальшого заключення договору оренди земельної ділянки) ТОВ «Акватек-М».

За результатами обговорення, прийнято рішення та надано протокольні доручення, внесено пропозиції суб’єктам подання рішень щодо: доопрацювання до сесії міської ради проектів рішень та розширення змісту інформації, що надається ( в частині виконання Міської комплексної програми розвитку автомобільного транспорту та забезпечення безпеки дорожнього руху в м. Знам’янка на 2014-2016 роки); внесення доповнень та змін до запропонованих проектів рішень в частині визначення відповідального за організацію виконання рішення ( для питань регулювання земельних відносин); доповнень та змін, що стосуються фінансування бюджетних установ міста ( виділення коштів міському відділу освіти для придбання твердого паливо з метою забезпечення його кількості відповідно до нормативних показників); вивчення, спільно зі Знам’янською ОДПІ,   питання погашення заборгованості Знам’янського міського комунального підприємства «Шляховик» та виведення з податкової застави майна підприємства; узгодження з громадською організацією «Знам’янська спілка ветеранів АТО» питання виділення приміщення для здійснення її статутної діяльності тощо.

У роботі комісій взяли участь депутати міської ради, начальники відділів та управлінь міськвиконкому, представники громадських організацій міста, Знам’янської ОДПІ та ГО«Знам’янська спілка ветеранів АТО», мешканці міста.

Начальник відділу забезпечення
діяльності міської ради Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 799 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/6