Неділя, 07.03.2021, 16:16
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2017 » Лютий » 15 » Відбулося  спільне засідання постійних комісій міської ради
16:31
Відбулося  спільне засідання постійних комісій міської ради

12

Під головуванням голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення В.Мацка , за участі секретаря міської ради  Н.Клименко відбулося  спільне засідання постійних комісій міської ради з питань: освіти, культури, молоді та спорту ( гол. Ю.Сопільняк), охорони здоров’я та соціального захисту населення ( гол. В.Мацко),  землекористування та будівництва ( гол. О.Кузін), житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища ( гол. А.Тесленко).

У роботі комісій також взяли участь депутати міської ради, що входять до складу інших комісій. Присутні розглянули проекти рішень, що пропонуються до розгляду під час чергової сесії міської ради 17 лютого 2017 року.

Під час обговорення питання «Про депутатські запити», голова постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту  Ю.Сопільняк відмітив, що відповідно до вимог Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання час, відведений для оголошення депутатського запиту, становить 2 хв. Тому, депутати мають дотримуватись вимог Регламенту та чітко формулювати питання, що піднімається в депутатському запиті, проголошуючи його з трибуни. 

За пропозицією депутатських комісій, було рекомендовано розглядати питання преміювання керівництва міської ради після розгляду: звіту про виконання міського бюджету за 2016 рік, стану виконання рішень Знам’янської міської ради сьомого скликання за 2016 рік, виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Знам’янка за 2016 рік.

Депутати розглянули  питання порядку денного, що пропонуються на розгляд чергової сесії міської ради.

За результатами роботи, прийнято рішення, надані висновки та рекомендації щодо: голосування за пропозиції головних розпорядників бюджетних коштів, що пропонуються проектом рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року №675 «Про міський бюджет на 2017 рік», окремо по кожній; запрошення на сесію міської ради кандидатів до списку присяжних Знам’янського міськрайонного суду по місту Знам’янка; замовлення на конкурсних засадах проекту землеустрою земельних ділянок, набуття права оренди яких має бути здійснено шляхом продажу на аукціоні тощо.

У роботі комісії взяли участь члени постійних комісій міської ради, перший заступник міського голови В.Загородня, керуюча справами міськвиконкому І.Ратушна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління Г. Лихота, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів С.Гребенюк, голова Знам´янської міської організації ветеранів України Г.Бабійчук, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату управління міської ради та її виконавчого комітету, представники засобів масової інформації.


Начальник відділу 
забезпечення діяльності
міської ради Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 488 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2

Кировоград: новости и сайты