Четвер, 25.04.2024, 16:52

Головна » 2016 » Липень » 18 » Відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради щодо розгляду питань, винесених на розгляд чергової п’ятнадцятої сесії Знам’янськ
Під головуванням голови постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту Ю.Сопільняка, за участі секретаря міської ради Н.Клименко, першого заступника міського голови В.Загородньої, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів С.Гребенюка, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Знам’янської міської ради І.Ратушної відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради щодо розгляду питань, винесених на розгляд чергової п’ятнадцятої сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання.

Депутати заслухали інформацію доповідачів та висновки профільних комісій щодо питань порядку денного.
Обговорення проекту рішення «Про надання земельній ділянці площею 167576 кв.м по вулиці Героїв Чорнобиля між вулицями Галочкіна та Миру м.Знам’янка статусу парку відпочинку ім. Т.Г.Шевченка», внесеного в порядку місцевої ініціативи, викликало багато запитань. Свої думки, а також законодавче підгрунтя з даного питання висловили та навели, як представник ініціативної групи Н.Аркавенко, так і начальник юридичного відділу Ю.Данільченко, начальник відділу земельних питань А.Грицюк. В обговоренні взяли участь депутати міської ради С.Лєвінте, І.Микуляк, Н.Тесленко, А.Тесленко, Н.Тишкевич та інші.

Під час розгляду проекту рішення «Про стан виконання рішень міської ради», було запропоновано доповнити інформацію щодо:

- стану виконання Програми розвитку ринків;
- заходів, що проводяться з метою увічнення пам’яті загибого учасника АТО, Почесного громадянина міста  Знам’янки Сергія Капелюхи;
- Програми цивільного захисту в частині аналізу води у смт.Знам’янка Друга;
- Програми соціального захисту в частині  встановлення банкоматів та аптеки в смт. Знам’янка Друга.

Відповідно до попереднього рішення спільного засідання депутатських комісій, на розгляд сесії підготовлено сімдесят питань, що стосуються регулювання земельних відносин, окремо по кожному заявнику. Депутатми було розглянуто дані проекти рішень, а також інші питання порядку денного.

За результатами роботи спільного засідання, були прийняті відповідні рішення щодо винесення проектів рішень на розгляд сесії міської ради.
На засіданні постійних комісій міської ради були присутні та взяли участь в обговоренні депутати міської ради, керівники та спеціалісти структурних підрозділів апарату управління Знам’янської міської ради, які висловили свої думки та надали пропозиції щодо проектів рішень, які пропонуються до розгляду.

З даними щодо відвідування депутатських комісій депутатами міської ради можна ознайомитися на сайті міської ради в розділі «Новини»

Начальник відділу забезпечення
діяльності міської ради Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 796 | Додав: zinkovskayai | Рейтинг: 2.5/8