П`ятниця, 29.03.2024, 14:21

Головна » 2016 » Березень » 31 » Відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, економічного розвитку міста та охорони здоров’я і соціального захисту населе
Під головуванням  Тернового Миколи Макаровича відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, економічного розвитку міста та охорони здоров’я і соціального захисту населення, в якому брали участь:  секретар міської ради Н.Клименко, начальник фінансового управління Т.Іваськів, начальник управління праці та соціального захисту населення А.Волошина, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі О.Грінченко, депутат міської ради Н.Тишкевич,  голова політичної партії «Народний контроль України» Н.Іванова,  керівники міських громадських організацій.

Начальник управління соціального захисту населення А.Волошина проінформувала присутніх про  напрямки використання бюджетних коштів управлінням соціального захисту населення у поточному році.

Депутати міської ради заслухали керівників громадських організацій, які прозвітували про виконання бюджетних коштів у 2015 році та напрямки використання бюджетних коштів громадськими організаціями, на фінансову підтримку яких виділені кошти у поточному році.

Також головний спеціаліст відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі О.Грінченко  надала інформацію про стан організації виконавчим органом ради контролю за кількістю і якістю пільгових перевезень міським транспортом та обґрунтування тарифів на проїзд.

В обговоренні даних питань брали участь: депутати міської ради Н.Тишкевич, В.Мацко, О.Рубан, Н.Тесленко та голова політичної партії «Народний контроль України» Н.Іванова.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 782 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/4