П`ятниця, 26.04.2024, 22:05

Головна » 2016 » Лютий » 8 » Відбулося спільне засідання постійних комісій Знам’янської міської ради сьомого скликання
Під головуванням М.Тернового, за участі секретаря міської ради Н.Клименко, відбулося спільне засідання постійних комісій Знам’янської міської ради сьомого скликання з питань бюджету та економічного розвитку міста (гол. М.Терновий) та з питань освіти, культури, молоді та спорту (гол. Ю.Сопільнік).

Під час засідання, присутні обговорили питання:
погодження відділу освіти напрямків використання бюджетних коштів, що виділені у поточному році на капітальні видатки;
фінансування у поточному році ПТУ №12;
стан забезпечення контролю за надходженнями до міського бюджету від орендної плати за користування майном, що належить територіальній громаді.

За результатами роботи комісії, прийнято рішення, надано відповідні пропозиції та доручення.

У роботі спільного засідання, обговоренні питань порядку денного взяли участь: члени комісій М.Терновий, А.І.Мороз, Н.Данасієнко, Ю.Сопільняк, Н.Тесленко, С.Бойко, О.Рубан; депутати міської ради В.Мацко, О.Антоненко, О.Тітарєв, І.Зіньковська; М.Лук’яница - помічник-консультант депутата міської ради Н.Клименко; заступник начальника фінансового управління виконавчого комітету Знам’янської міської ради О.Лепетко, начальник відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради  Л.Грекова, начальник відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі К.Третьякова, директор ПТУ№12 В.Садієр.
Начальник відділу по
обслуговуванню ради Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 797 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.6/5