Вівторок, 23.04.2024, 11:32

Головна » 2016 » Квітень » 21 » Відбулося спільне засідання постійних комісії Знам’янської міської ради сьомого скликання
Під головуванням депутата міської ради Ю.Сопільнянка, за участі міського голови С.Філіпенка та секретаря міської ради Н.Клименко, першого заступника міського голови В.Загородньої, керуючої справами міськвиконкому І.Ратушної, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів С.Гребенюка відбулося спільне засідання постійних комісії Знам’янської міської ради сьомого скликання.

Під час засідання, присутні обговорили питання, що були запропоновані, відповідно до розпорядження міського голови, до розгляду на черговій одинадцятій сесії міської ради сьомого скликання.

Під час роботи, відбулося широке обговорення проектів рішень міської ради, зміст яких стосувався: погодження комунальному закладу «Знам’янська  міська лікарня імені А.В.Лисенка» укладання договору співпраці з ТОВ «Окомедікас», яке здійснює діяльність у сфері офтальмології; припинення комунальних підприємств «Ринокторгсервіс», «Знам’янська міська друкарня», «Ритуал», «Житлово – експлуатаційна контора №1» шляхом приєднання до Комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг»;  реорганізації Знам’янської ЗШ І-Ш ступенів №3 Знам’янської міської ради Кіровоградської області у НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-Ш ступенів №3 – гімназія» Знам’янської міської ради Кіровоградської області; умов оплати праці міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради на 2 квартал 2016 року; затвердження структури та загальної чисельності Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради.
Міським головою Сергієм Івановичем Філіпенком, під час розгляду проектів рішень, було наголошено на необхідності подальшого вжиття заходів щодо підвищення якості освіти учнів нашого міста. Зазначено про необхідність скорочення витрат на утримання комунальних підприємств, забезпечення ефективного керівництва та управління житлово-комунальним господарством міста тощо.

Комісії також погодила винесення на розгляд сесії міської ради питання встановлення пам’ятного знаку на честь увічнення пам’яті випускника навчального закладу, учасника антитерористичної операції на Сході України, який загинув захищаючи суверенітет та цілісність держави - Капелюхи С.В. на фасаді Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №4.
За результатами роботи комісій, прийнято рішення, надано відповідні пропозиції та доручення.

На засіданні постійних комісій міської ради були присутні та взяли участь в обговренні депутати міської ради, керівники структурних підрозділів апарату управління Знам’янської міської ради, керівник ТОВ «Окомедікас» Ю.Рева, які висловили свої думки та надали пропозиції щодо проектів рішень, які пропонуються до розгляду. А також, керівники та працівники комунальних підприємств  та комунальних закладів міста, приватні підприємці міста, помічники-конультанти депутатів міської ради.

На засіданні постійних комісій були відсутні депутати міської ради Є.Ліщенко, Т.Макарова, О. Карнаух, Л.Семиніна, О.Кузін, А.П.Мороз, О.Щава, С.Лєвінте, С.Постика, С.Гуров.

Начальник відділу по
обслуговуванню ради Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 919 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/9