Головна »
2011 » Грудень » 19 » Відбулося свято "Янгол в небі працює, а Святий Миколай дітям радість дарує"
17:04 Відбулося свято "Янгол в небі працює, а Святий Миколай дітям радість дарує" |
У неділю, 18 грудня, в приміщенні міського Палацу культури відбулося свято "Янгол в небі працює, а Святий Миколай дітям радість дарує". Вже вкотре дітлахи нашого міста зустрілися зі святим Миколаєм. Це театралізоване свято подарували їм творчий колектив міського Палацу культури: Бойко, С.,Петрашова В., Альошина Н.. Кравченко В., Н.Лозан. У святі приймали участь: зразковий дитячий танцювальний колектив "Веселка", кер.Т.Часник, колектив бального танцю "Грація", кер. В.Кондратюк, солістка М.Петренко,в ролі Св.Миколая - С.Коробкін. Діти отримали не тільки солодкі подарунки, а ще й улюблені мультики.
|
Категорія: Новини культури |
Переглядів: 707 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |