Субота, 04.05.2024, 18:23

Головна » 2013 » Серпень » 23 » Відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзарю з нагоди Дня незалежності України
12Сьогодні в нашому місті з нагоди Дня незалежності України відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника Великому Кобзарю.

У цей день на площу прийшли всі, хто твердо впевнений, що тільки в єдності наша країна зможе зберегти свою незалежність, здобуту не одним поколінням українців.

У церемонії урочистого покладання квітів взяли участь: секретар міської ради Андрій Тесленко, перший заступник міського голови Володимир Джулай, перший заступник голови Знам’янської райдержадміністрації Дмитро Молодченко, голова Знам’янської районної ради Тетяна Михайлова, начальники структурних підрозділів міськвиконкому та райдержадміністрації, представники громадських і політичних організацій, знам’янчани і гості нашого міста.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 760 | Додав: Zagor | Рейтинг: 3.0/2