17:55 Відбулося урочисте зібрання з нагоди 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму з питання проголошення незалежності України | |
![]() У цей день у залі засідань міськвиконкому відбулося урочисте зібрання з нагоди 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму з питання проголошення незалежності України. ![]() Про нелегкий шлях до незалежності України, перші кроки незалежності, про розбудову громадянського суспільства, розповіли у своїх виступах депутат Знам`янської міської ради Н.Лозан, начальник юридичного відділу міськвиконкому Ю.Данільченко, зберігач фондів міського краєзнавчого музею О.Моліс. У ході урочистого зібрання секретар міської ради А.Тесленко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцький, голова міської організації ветеранів України Г.Бабійчук, депутати Знам`янської міської ради Е.Ільченко, О.Куцов поклали квіти до пам`ятника видатного українського борця за свободу та незалежність України Т.Г.Шевченка. ![]() Міський голова І.Крижановський спільно із завідуючою сектором у справах сім`ї та молоді міськвиконкому С.Бабаєвою вручили багатодітним мамам Піхоті Л.К., Явдик А.О., Нельзі О.М., Ковальовій А.І. посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня» та нагрудні знаки. ![]() Захід підготовлено організаційним відділом міськвиконкому спільно з міським Палацом культури. | |
|