Субота, 20.04.2024, 18:08

Головна » 2017 » Березень » 30 » Відбулося відкриття виставки за матеріалами Інституту національної пам’яті України «Українська Друга Світова»

В Знам'янському міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки за матеріалами Інституту національної пам’яті України «Українська Друга Світова».

У центрі уваги експозиції – передусім Україна й роль українців у світовій війні. І найголовніше: внесок українського народу в перемогу над нацизмом.

Виставка «Українська Друга світова» створена спільними зусиллями Українського інституту національної пам’яті та Центру досліджень визвольного руху. Автори – історики Володимир В’ятрович, Сергій Громенко, Максим Майоров, Василь Павлов, Вікторія Яременко (Український інститут національної пам’яті), Ігор Бігун (Центр досліджень визвольного руху), Лариса Зарічняк.

Також була представлена виставка листів періоду Другої Світової, які писали один одному сім’я знам’янчан – Ксенія Ларіонівна та Пилип Єфремович Гоборови. Ці листи, пронизані любов’ю та турботою, несуть в собі дуже цікаву історію життя людей, які, незважаючи на війну, змогли пронести свою любов крізь усе життя.

На відкритті були присутні учні 5 класу СШ  №4, представники Ради ветеранів м.Знам’янка  Смірнов Микола Павлович, Ніколаєв Павло Арсентійович, Сідельник Михайло Григорович, начальник відділу культури і туризму міськвиконкому С.М.Бабаєва та головний спеціаліст відділу Безребра Н.С.

Ветерани розповіли учням свої спогади про війну та побажали їм сумлінного навчання, а головний зберігач фондів музею О.Моліс більш детально ознайомив присутніх  з матеріалами виставки.

Рвачова Н.

Категорія: Новини культури | Переглядів: 823 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2