Головна »
2012 » Липень » 16 » Відбулося виїзне засідання комісії
10:06 Відбулося виїзне засідання комісії |
У рамках щорічного міського огляду-конкурсу на звання «Краща вулиця», «Кращий багатоповерховий будинок», «Краще об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», що проводиться міськвиконкомом, відбулося виїзне засідання комісії. Члени комісії на чолі із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцьким оглянули шість будинків, які подали заявки на участь у конкурсі у номінації «Кращий багатоповерховий будинок» - будинок по вул..Жовтнева,33 (гол.Ткаченко А.М.); - вул.. Жовтнева, 20 (гол. Філіпова С.М.); - вул..Маяковського, 40 (гол.Сапотніцька Л.В.); - вул.. Привокзальна, 4 (гол. Пастух К.К.); - вул.. Дмитрівська, 35/23 (гол. Бабенко О.М.); - вул..Партизанська, 11 (гол. Хирса О.М.). Члени комісії поспілкувалися з головами будинкових комітетів, зафіксували будинки та прибудинкові території. Зроблено фотозйомку для створення відеоряду, який буде представлено усім членам комісії на наступному засіданні по визначенню переможця.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 662 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |